Zaujali iných, nech neujdú ani vám: Články, ktoré sa počas týždňa čítali najviac

Nenechajte si ich ujsť ani vy. Pekne pokope vám prinášame najčítanejšie články nášho spravodajského webu z celého tohto týždňa.

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku Zaujali iných, nech neujdú ani vám: Články, ktoré sa počas týždňa čítali najviac
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Vážna nehoda pri Rožňave

Nehoda pri Rakovnici si vyžiadala zásah záchranných zložiek a polície a napokon aj leteckých záchranárov. Tí ťažko zraneného muža transportovali do košickej nemocnice. Okrem neho sa zranili aj ďalší dvaja. Na mieste sa zrazili až tri autá.

Zdroj: Martina Molčanová TV JOJ

Na dni polície aj kukláči

V Rožňave sa pripravuje akcia, ktorá tu už dlhšie nebola. Námestie baníkov obsadia desiatky policajtov. Tešiť sa môžete na zaujímavé ukážky.

Zdroj: Dnes24.sk

Vodič autobusu Jožko vyrukoval s parádnou FOTO

Jožko Pajtás je známy svojim lietaním nad Gemerom. Pri lete s rogalom zhotovil už viacero krásnych záberov. Teraz však cvakol niečo zo zeme a stojí to za zhliadnutie.

Foto: Jozef Pajtás

Kto bola Elizabeth Andrássy Olgyay

Na základe želania nebohej boli jej telesné pozostatky uložené na večný odpočinok v rodinnej hrobke na hrade Krásna Hôrka. Poďme sa však bližšie pozrieť, kto bola spomínaná žena.

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Fontána po rokoch opäť ožije

Miesto, ktoré v minulosti vyhľadávali Rožňavčania na oddych a turisti na zhotovenie krásnych fotografií, po dlhých rokoch opäť ožije. Rekonštrukčné práce prebiehali počas leta. Ešte doladiť pár detailov a môže sa naplno spustiť.

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame