Radka Deckerová Futbal

Výsledkový servis: Po 2. kole Gemercupu

V piatok sa odohralo na umelej tráve v Gemerskej Polome 2. kole v turnaji s názvom Gemercup.

Ilustračný obrázok k článku Výsledkový servis: Po 2. kole Gemercupu
Foto: Radka Deckerová

Výsledky po 2. kole 11.4.2014

FC GLADIATORS Rožňava – LOS GALACTICOS Rožňava 3 : 8

Roman KOVÁČ 2, Brain HARABIN 1
Gabriel ŠIKÚR 5, Matúš DEBNÁRIK 1, Ján KOLESÁR 1

DRAČICE Betliar – FC HOOLIGANS Rožňava 3 : 13

Dominika TISZOVÁ 2, Nela GOGOVÁ 1
Attila GERGELY 7, Jakub CHLADNÝ 2, Peter LORINCZ 2, ŠEBAL 1

BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie – FC ŽOCHARES Dobšiná 22 : 2

Milan KOZÁK 5, Ivan ORAVEC 5, Michal DORČÁK 5, Tomáš HAJDÚK 3, Norbert LUKO 2, Ivan BOŠELA 2
Matúš ŠIPULA 1, Martin HREBENÁR 1

ŽILETKY Rožňava – AS DREAM TEAM Rožňava 9 : 8

Matej CHOCHOL 6, Pavol GERE 2, Roland MADARÁSZ 1
Roland FABIÁN 5, Michal BOROŠ 3

VÝPEKÁRI Nižná Slaná – BLUES LIONS Gemerská Poloma 11 : 6

Ján GELDA 7, Tomáš KUCHTA 2, Miroslav SEMAN 2
Eugen POLYAK 6

BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie – FC HOOLIGANS Rožňava 22 : 0

Milan KOZÁK 8, Ivan ORAVEC 4, Tomáš HAJDÚK 7, Norbert LUKO 3

Poradie strelcov po 2. kole

1. Roland FABIÁN 16 AS DREAM TEAM Rožňava
2. Milan KOZÁK 13 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
3. Gabriel ŠIKÚR 12 LOS GALACTICOS Rožňava
4. Matej CHOCHOL 11 ŽILETKY Rožňava
5. Ján GELDA 11 VÝPEKARI Nižná Slaná
6. Pavol GERE 10 ŽILETKY Rožňava
7. Tomáš HAJDÚK 10 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
8. Ivan ORAVEC 9 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
9. Roland MADARÁSZ 8 ŽILETKY Rožňava
10. Attila GERGELY 7 FC HOOLIGANS Rožňava
11. Michal BOROŚ 6 AS DREAM TEAM Rožňava
12. Eugen POLYAK 6 BLUES LIONS Gemerská Poloma
13. Michal DORČÁK 5 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
14. Norbert LUKO 5 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
15. Roman KOVÁČ 4 FC GLADIATORS Rožňava
16. Dominika TISZOVÁ 3 DRAČICE Betliar
17. Lukáš FAFRÁK 3 ŽILETKY Rožňava
18. Roland JOBBAĎ 3 FC GLADIATORS Rožňava
19. Matúš ŠIPULA 2 FC ŽOCHARES Dobšiná
Adrián KRAGA 2 AS DREAM TEAM Rožňava
Kristián ŠUBOVIČ 2 VÝPEKARI Nižná Slaná
Dalibor BABIČ 2 FC GLADIATORS Rožňava
Juraj HENRICZI 2 FC GLADIATORS Rožňava
Jakub CHLADNÝ 2 FC HOOLIGANS Rožňava
Peter LORINCZ 2 FC HOOLIGANS Rožňava
Matúš ZATROCH 2 FC GLADIATORS Rožňava
Tomáš KUCHTA 2 VÝPEKARI Nižná Slaná
Miroslav SEMAN 2 VÝPEKARI Nižná Slan
Ivan BOŠELA 2 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie

Martin HREBENÁR 1 FC ŽOCHARES Dobšiná
Branislav OLEXA 1 LOS GALACTICOS Rožňava
Peter HUSÁR 1 VÝPEKARI Nižná Slaná
Július BENEDIK 1 ŽILETKY Rožňava
Jakub KUČERÁK 1 BLUES LIONS G. Poloma
Roman KUČERÁK 1 BLUES LIONS G. Poloma
Matúš DEBNÁRIK 1 LOS GALACTICOS Rožňava
Ján KOLESÁR 1 LOS GALACTICOS Rožňava
Brain HARABÍN 1 FC GLADIATORS Rožňava
Nela GOGOVÁ 1 DRAČICE Betliar
ŠEBAL 1

**Vlastný gól **
1. FC GLADIATORS Rožňava
1. DRAČICE Betliar

Tabuľka po 2. kole
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie