Ilustračný obrázok k článku Východniarka Ivet z Divokej jazdy: Najviac idú témy o sexe. Výzor hrá rolu, veľkosť nie
16
Galéria
Zdroj: archív Ivet/Divoká jazda

Východniarka Ivet z Divokej jazdy: Najviac idú témy o sexe. Výzor hrá rolu, veľkosť nie

S kamarátkou Dianou vysiela Ivet známy podcast, kde rozoberajú šteklivé témy úplne bez hanby. V našom rozhovore zaspomínala aj na najbizarnejšie príbehy.

Ľubomír Hudačko Kultúra
Ľubomír Hudačko Kultúra

Východniarka Ivet z Divokej jazdy: Najviac idú témy o sexe. Výzor hrá rolu, veľkosť nie

S kamarátkou Dianou vysiela Ivet známy podcast, kde rozoberajú šteklivé témy úplne bez hanby. V našom rozhovore zaspomínala aj na najbizarnejšie príbehy.

Ilustračný obrázok k článku Východniarka Ivet z Divokej jazdy: Najviac idú témy o sexe. Výzor hrá rolu, veľkosť nie
16
Galéria
Zdroj: archív Ivet/Divoká jazda

Stále platí, že vy ste nezadaná? Myslíte si teda, že sú odporúčania pre poslucháčov od vás relevantné, ak nemáte dlhodobý vzťah a zároveň ste ešte, ako ste sama v podcaste spomenuli, nikdy nemali sex z lásky?

Veľmi dobrá otázka (smiech). Áno, som nezadaná a nemala som sex z lásky, to platí. Nikomu nehovorím, čo by mal, alebo nemal urobiť, ja len chcem dievčatám ukázať, že chlap a vzťah nevyriešia všetko. Že dôležité je vedieť si užívať, mať sa rada, vedieť prijať samu seba aj bez vzťahu.

Nájsť si niečo, čo ich v živote napĺňa a baví, robiť to a mať každý deň absolútne využitý.

Nie premrhať ho naháňaním za chlapmi. Na prvom mieste som ja a aj keby som mala navždy zostať sama, viem, že ma to neovplyvní a nebudem sa utápať v žiali. A ak muž príde, tak všetko to pekné, čo prežívam teraz, budem prežívať s ním a bude to v prvom rade môj najlepší priateľ.

Rozumiem, že nie každý je nastavený ako ja, niekto chce rodinu hneď po strednej škole a vyhovuje im to tak. Práve preto ale robíme podcast, nájdu sa v ňom všetky ženy, nikoho nesúdime a podporujeme každé rozhodnutie, ktoré má aspoň troška hlavu a pätu.

Dá sa touto formou uživiť, máte z fungovania podcastu zisk? A čomu sa inak venujete v civilnom živote?

Určite sa tým v istom bode uživiť dá. Vtedy by ale človek musel venovať podcastu všetku energiu, čas, posúvať to stále vyššie a veľa do toho investovať. My sme ešte len na začiatku a obidve máme prácu, ktorá nás baví a nechceme sa jej vzdať. Ja pracujem ako editorka v magazíne Emma, je to splnený sen už od základnej školy, keď som sa videla, ako pracujem v ženskom časopise.

Podcast sme začali robiť ako zábavu a našu mimočasovú aktivitu, no už teraz dostávame správy, aby sme ho robili častejšie ako raz za týždeň. Lenže to sa fakt nedá. O ziskoch či zárobkoch sa hovoriť nedá. Čo máme navyše, vkladáme späť do podcastu, chceme si zaobstarať lepšiu techniku a vysielať aj s hosťami, alebo aj naživo s poslucháčmi.

Vy pochádzate z Vranova nad Topľou. Hovorí sa, že na Slovensku a najmä na východe sú najkrajšie ženy na svete. Platí ešte podľa vás, že pri hľadaní partnera je stále najdôležitejším prvkom práve vzhľad? Alebo podľa vašich poslucháčok ide aj o to, že riadia aj tzv. „dobrým srdcom“ a „vnútornou krásou?“

Áno, prirodzene súhlasím, že východniarky sú najkrajšie (smiech). Bola by som farizejka, ak by som tvrdila, že výzor nehrá žiadnu rolu. Človeka najprv vidíme, potom ho cítime, potom ho počujeme a potom ho spoznávame. Pri hľadaní partnera je dôležité, aby vám sedelo všetko. Aby sa vám páčil fyzicky a priťahoval vás, aby vám voňal, aby ste sa s ním vedeli zasmiať a aby mal správne nastavené hodnoty a sedel vám ako človek.

Vonkajšia krása bez tej vnútornej nebude fungovať. Teda, možno áno, ale len na krátky čas.

Každému sa ale páči niečo iné a tak stále prízvukujem, že najprv musíte byť spokojné samé so sebou, aby ste sa dokázali páčiť aj niekomu inému. Knihu s dobrým obalom možno predáš, ale nikto si ju neprečíta. No najmä podľa mňa je nesmierne únavné snažiť sa spĺňať očakávania ostatných, nikdy nevyhoviete všetkým. Sústreďte sa na splnenie tých svojich.

Poraďte pre zmenu aj chlapom, aký je pre ženu najideálnejší darček napríklad na dnešný deň sv. Valentína. Prípadne o mesiac na MDŽ.

Každú ženu dostane do kolien veľká kytica obľúbených kvetov, oveľa krajšie je však niečo, čo ju naozaj vystihuje. Buďte páni troška kreatívni, ženu dostanete na jej vlastné „zbrane“ – a síce, ak jej urobíte radosť niečím, čo ozaj miluje. Nemusí to byť spodná bielizeň, kvety, romantická večera či erotická hračka.

Napíšte jej zamilovaný list, uvarte večeru doma, dajte jej pocítiť vašu lásku.

Darčeky sú darčeky, ale emócia, zážitok a vedomie, že svoju ženu naozaj dobre poznáte, to nás na konci dňa poteší najviac.

Stretávate sa aj s príbehmi žien, ktoré zažili nechutnosti vo verejnej doprave a videli muža pred nimi masturbovať? Ak áno, čo ste im poradili a ako by ste reagovali vy osobne?

Mali sme aj také skúsenosti. Boli to však už staršie ženy, ktoré vedeli ako reagovať a nezanechalo to na nich negatívny zážitok. Horšie je to pre tínedžerku, alebo mladšie dievča. Neodvážim sa stavať do role poradcu, je to veľmi individuálne, avšak základom je vždy o tom niekomu povedať, odísť od takého muža a zavolať niekoho, kto ho vyvedie preč. Nemalo by sa to stávať a už vôbec by sa nemalo o tom mlčať. Nie je to hanba ženy, ktorej sa to stane, je to hanba pre toho muža.

A teraz nikdy nie uspokojivo zodpovedaná otázka: Robili ste si medzi poslucháčkami prieskum, že či na veľkosti záleží? A ak áno, aký z neho vyšiel výsledok, aká veľkosť je ideál, ak sa to dá všeobecne zhodnotiť?

Rozhodne na veľkosti nezáleží (smiech). To vám povie každá žena. Dokonca, je málo takých, ktoré by chceli extrémne nadpriemerné mužstvo svojho partnera. Veľa sa hovorí o dĺžke a zabúda sa na hrúbku a samotnú techniku. Myslím, že chlapi majú mylné predstavy o veľkosti z porna, pritom žiadna žena nechce riešiť 25 cm. Ak ovládate správne techniky predohry, ak viete, čo na tú ženu platí, kde pridať a kde ubrať, žiadna si nevšíma a neporovnáva veľkosť. Verte mi (úsmev).

Témy, ktoré hýbu Slovenskom:

Objektívom: Ivet s Dianou vysielajú podcast úplne bez hanby
16
Galéria
Zdroj: archív Ivet/Divoká jazda
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín