Správy

Vieme sa vynájsť aj v ťažkých časoch: TOTO sú trendy rožňavských domácich kuchýň

Výnimočný stav prinútil všetkých obyvateľov Slovenska k tomu, aby sa čo najviac zdržiavali doma. Spolu s týmto obmedzením sa uzavreli aj rôzne podniky a reštaurácie. Ako sa s tým popasovali Rožňavčania?

Ilustračný obrázok k článku Vieme sa vynájsť aj v ťažkých časoch: TOTO sú trendy rožňavských domácich kuchýň
13
Galéria

Prostredníctvom nášho Facebooku, sme sa na našich čitateľov obrátili s otázkou, čo dobrého sa pripravuje v popradských domácnostiach – v časoch, kedy by sme sa mali čo najviac zdržiavať doma. Odpovede na seba nenechali dlho čakať.

Stroganov, losos aj chutné palacinky

Rožňavčania sa patrične vynašli, čomu svedčí aj množstvo odpovedí, ktoré redakcia dostala. Mohli sme vidieť zaujímavé šaláty, lososa, stroganov aj úchvatné palacinky. Ľudia v týchto časoch stavili aj na osvedčenú klasiku, akou je zdravý kurací a hovädzí vývar. Svoj priestor dostali aj bezmäsité jedlá, predovšetkým sladké maškrty – koláče . Rovnako sa nezabúda ani na tých najmenších, ktorí po zatvorení škôl, trávia svoj čas doma.

Čo dnes navarím? Inšpirujte sa!

Inšpirujte sa aj vy zaujímavými dobrotami z kuchýň Rožňavčanov a prezrite si ich výtvory v priloženej galérií. Okrem toho sa stále môžete pochváliť svojimi kulinárskymi schopnosťami na našom Facebooku. Pochválte sa aj vy a inšpirujte ďalších susedov z Rožňavy a okolia.

Chcete okrem regionálnych správ dostávať dôležité aktuálne informácie? Nájdete nás aj na FB Dnes24.

Foto: ilustračné

Obrazom: Rožňavské dobroty v čase karantény
13
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie