VIDEOpozvánka na dni mesta: Pozrite si hlavné ťaháky tohtoročných slávností

Po minuloročných úspechoch s videom, ako pozvánkou na podujatie Dni mesta Rožňava, sa radnica opäť pustila do realizácie projektu. Tentoraz na záberoch nájdete tohtoročné ťaháky akcie. Ak ste video ešte nevideli, tak nezúfajte. Nájdete ho v článku!

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku VIDEOpozvánka na dni mesta: Pozrite si hlavné ťaháky tohtoročných slávností
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Mesto, ako po minulé roky, aj tento vyrukovalo s videopozvánkou na pripravujúce sa Dni mesta. Forma takéhoto videa sa medzi Rožňavčanmi teší obľube a radní nezaváhali ani teraz. Po úvodnom slove primátora mesta Pavla Burdigu, ktorý sa obyvateľom prihovára zo Strážnej veže, na rad prichádza už predstavenie hlavného ťaháku podujatia, avšak v netradičnom štý­le.

Článok pokračuje pod videom.

Zdroj: YouTube.com

Po slovách primátora prichádza na rad predstavenie programu, avšak v netradičnom, ale o to zaujímavejšom štýle. Program vo svojom rappe predstavuje miestny hudobník Branči z formácie Reakcia. Neváhali a oslovili sme ho. Ako pre náš web uviedol, nápad prišiel z miestnej Rožňavskej televízie. „Nápad vznikol v hlave konateľky, Martiny Molčanovej. Sadli sme si k tomu a stalo sa. Netrvalo mi to dlho, keďže som v tomto fachu zbehlejší, približne pol hodinky a potom sa to už nahrávalo,“ hovorí Branči.

Hudobný podmaz a text stojí za to. Vo videu sa objavujú tie najväčšie ťaháky podujatia, program však bude oveľa pestrejší. Sledujte náš web a dozviete sa viac. Kompletný program zverejníme postupne. Nateraz môžeme spomenúť, že sa na rožňavskom námestí predstaví aj miláčik publika Adam Ďurica, či známa skupina od južných susedov, Lilla a Napoleon Boulevard.

Ďalších nájdete vo videopozvánke.

Tradičný jarmok v centre Rožňavy spojený s Dňami mesta ponúka návštevníkom aj tento rok okrem možnosti nákupov aj pestrý program. Nebudú chýbať rôzne kultúrne vystúpenia a všeličo iné.

My sme zaostrili na prvé informácie, ktoré vám určite prídu vhod.

Ako informuje radnica, Rožňavský jarmok sa uskutoční v dňoch 13. – 14. – 15. septembra 2018 na Námestí baníkov a časti Ulice Šafárikovej v Rožňave s predajnou dobou – 13. 9. 2018 od 12.00 hod. do 24.00.hod., 14. 9. 2018 od – 8.00 hod. do 24.00. hod., a v posledný deň od 8.00 hod. do 18.00.hod.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk