Pondelok 22. júl 2019 Magdaléna  25 °C
Peter Simon Samospráva

Viceprimátor mesta prijal zástupcov škôl a školských zariadení: Na historickej radnici ocenil ich prácu

Pri príležitosti Dňa učiteľov prijal vo štvrtok v priestoroch historickej radnice viceprimátor zástupcov škôl a školských zariadení, kde im poďakoval za odvedenú prácu a ocenil ich úsilie.

Ilustračný obrázok k článku Viceprimátor mesta prijal zástupcov škôl a školských zariadení: Na historickej radnici ocenil ich prácu
Zdroj: Dnes24.sk

Dňa 26.03.2015 (štvrtok) boli pozvaní zástupcovia všetkých typov škôl a školských zariadení pri príležitosti Dňa učiteľov do priestorov historickej radnice, kde sa im prihovoril viceprimátor Ján Lach. „Vo svojom príhovore ocenil prácu pedagógov, vyzdvihol ich poslanie v spoločnosti pri výchove a vzdelávaní mladej generácie,“ prezradila pre náš web vedúca odboru školstva z mestského úradu v Rožňave Jana Mičudová.

K prítomným sa prihovorila aj vedúca odboru školstva, ktorá im v tento, pre nich slávnostný deň, popriala hodne zdravia, tvorivosti v ich práci, len tých najlepších žiakov, veľa pracovných ale i osobných úspechov. „Rožňavských pedagógov prišli na akciu pozdraviť aj žiaci materských, základných a stredných škôl, ktorí prispeli k pohodovej atmosfére svojim vystúpením,“ dodala pre náš web Jana Mičudová.

Na záver odovzdal viceprimátor učiteľom Ďakovné listy a červenú ružu za ich obetavú prácu.

Foto: Mesto Rožňava

Deň učiteľov v Rožňave
10
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk