Peter Simon Samospráva

Veľké jarné upratovanie v Rožňave už čoskoro: ROZPIS rozmiestnenia veľkokapacitných kontajnerov

V jarnom období sa môžu Rožňavčania bezplatne zbaviť prebytočného nábytku a iných harabúrd z pivníc, domov a bytov. Kontajner si môžete objednať aj vy!

Ilustračný obrázok k článku Veľké jarné upratovanie v Rožňave už čoskoro: ROZPIS rozmiestnenia veľkokapacitných kontajnerov
Zdroj: Dnes24.sk

Primátor mesta a Mestské zastupiteľstvo v Rožňave vyzývajú všetky školy, organizácie, podnikateľov, obchodné reťazce a občanov mesta, aby sa zapojili do jarného upratovania a to v čase od 13.04.2015 do 17.04.2015.

„V rámci tejto akcie môžu občania mesta priamo naložiť nepotrebný domový odpad, ako aj odpad z verejných priestranstiev do objednaných veľkokapacitných kontajnerov,“ píše sa na stránke mesta Rožňava.

Odvoz bude zabezpečený nasledovne:

  • 13. apríl Centrum, sídlisko Stred
  • 14. apríl sídlisko Juh, pri Kasárňach a Za Tehelňou
  • 15. apríl sídlisko P. J. Šafárika a Podrákoš
  • 16. apríl sídlisko Vargové pole
  • 17. apríl Rožňava Baňa a Nadabula

Čo do kontajnerov nepatrí?

Do týchto kontajnerov môžu občania ukladať objemový odpad ako napríklad staré stoly, stoličky, nábytok a stavebný odpad. Nemôžu tu ukladať elektroodpad z domácností (chladničky, práčky, počítače), lístie, konáre, suchá tráva, pneumatiky, kovy, autobatérie, monočlánky, žiarivky a výbojky.

Požiadavky na pristavenie kontajnerov je možné uplatniť na Mestskom úrade (p. Šalamon), tel. čísle: 777 32 33, 0917 877 294 a to v čase od 8:00 hod. do 14:00 hod.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie