Radka Deckerová Futbal

V Krásnohorskej Dlhej Lúky padali góly i karty

V prvom domácom zápase tejto sezóny hostili hráči Krh. Dlhej Lúky hráčov z Betliara.

Prvý polčas do siete Betliara padli dva góly po pekných dvoch strelách Korintuša. Ďalšie dva góly strelil Čižmár, prvý po peknom centri presne zakončil a neskôr prudkou strelou ešte zvýšil stav na 4:1. Za stavu 3:0 sa Zoranovi Zdechovanovi po peknej samostatnej akcii podarilo znížiť stav na 3:1. V prvom polčase padla ešte aj červená karta za urážku rozhodcu. Druhý polčas sa ako prvý presadili hostia prudkou strelou pod brvno brankára. Po prieniku hráča z Dlhej Lúky brankár hostí v šestnátske zatiahol ručnú brzdu a po druhej žltej sa išiel schladiť pod sprchy. Následne bol nariadený pokutový kop, ktorý Čižmár s prehľadom premenil. Domácemu hráčovi Albertovi sa podarilo ešte na konci zápasu skórovať po centri Čižmára.

Krh. Dlhá Lúka – Betliar 6:2 (4:1), G: Čižmár 3 (1 z 11 m), Korintuš 2, K. Albert – Z. Zdechovan, Cillovič (ČK: V. Kováč, Kelíšek – Betliar)