Peter Simon Samospráva

V Jelšave pokračuje vo funkcii primátora Milan Kolesár: TOTO je jeho reakcia k víťazstvu

Meno staronového primátora poznajú až aj v Jelšave. Šéfovať mestu bude už po štvrtýkrát Milan Kolesár. Prinášame vám jeho vyjadrenie k opätovnému zvoleniu do funkcie primátora.

Ilustračný obrázok k článku V Jelšave pokračuje vo funkcii primátora Milan Kolesár: TOTO je jeho reakcia k víťazstvu
Zdroj: TASR

Pokračovať v obnove historických mestských pamiatok plánuje primátor Jelšavy Milan Kolesár, ktorý sa o tento post uchádzal v sobotných voľbách do orgánov samosprávy s podporou koalície Sieť a SDKÚ-DS. Ako povedal, výsledky volieb ho príjemne prekvapili, pretože neočakával, že zvíťazí s tak výrazným náskokom.

Milan Kolesár bude na čele mesta Jelšava už po štvrtýkrát. „Cítim už trošku únavu po tých troch volebných obdobiach. Volebný program sa mi podarilo naplniť tak na osemdesiat percent, s čím som vzhľadom na možnosti mesta celkom spokojný. Sily medzi kandidátmi pred týmito voľbami boli oveľa vyrovnanejšie. Naozaj som neočakával, že mi obyvatelia preukážu až takúto dôveru. Chcem sa im za to poďakovať a ideme pokračovať v naštartovaných procesoch. Už sme začali s prípravami na ďalšiu rekonštrukciu mestskej pamiatky a chceli by sme takto opraviť čo najviac. Ďalšia taká veľká priorita je pokračovať v zlepšovaní podmienok pre bývanie, chceme dobudovať ďalšie mestské nájomné byty,“ skonštatoval Kolesár.

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie