Peter Simon Správy

Udalosti v Rožňave, ktoré už možno nezažijeme: Pamätáte sa? FOTO

Pozrite si v našej galérii momentky z Rožňavy a okolia na prelome tisícročí. Pri ich prezeraní na vás doľahne nostalgia.

Ilustračný obrázok k článku Udalosti v Rožňave, ktoré už možno nezažijeme: Pamätáte sa? FOTO
19
Galéria

Pri prezeraní archívnych fotografií mesta z časov minulých nezriedka doľahne na pamätníkov dávka nostalgie. Teraz vám však prinášame momentky z Rožňavy a okolia, ktoré neboli zachytené až tak dávno. I keď by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Nie je to tak dávno, a predsa je. Keď si kliknete na špeciálnu galériu z nášho mesta a okolia, ktorú vám teraz prinášame, budú sa vo vás striedať dvojaké pocity. Na jednej strane si možno poviete, veď to bolo akoby včera. Ale na druhej, veď je to už večnosť…

Fotky zachytávajúce rôzne nevšedné momenty z nášho mesta a okolia. Všetky však majú jednu vec spoločnú a to, že pochádzajú z rokov 1998–2003.

Na skoro dvadsiatke archívnych snímkov nájdete napríklad záber z 2. ročníka Rallye Rožňava, rekonštrukciu častí námestia, výlet detí na prehliadku pomníkov, záber zo základnej vojenskej služby v Rožňave, štrajkujúcich zamestnancov v Plešivci a mnoho iného. Stačí kliknúť a spomínať.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Rožňavy a okolia.

Foto: ilustračné

Návrat do nedávnej minulosti: Momentky z Rožňavy na prelome tisícročí
19
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie