Peter Gemerský Futbal

Tri body zabezpečil obranca

V 10. kole I. triedy OM privítala Gemerská Poloma futbalistov Krásnohorskej Dlhej Lúky.

Zápas bol relatívne pokojný. Šance sa striedali na oboch stranách, no o niečo navrch mali predsa len domáci, čo potvrdili už v prvom polčase gólom J. Gunára. Ktovie ako by sa bol zápas vyvíjal, keby rozhodca odpískal ruku domáceho obrancu vo vlastnej šestnástke. Do konca polčasu sa však stav nezmenil a domáci tak išli do šatne s tesným náskokom 1:0. Po zmene strán sa v podstate nič nezmenilo. Hostia síce trochu pridali na obrátkach, všetky šance, ktoré si vytvorili zastavil domáci brankár. Gemerská Poloma potvrdila vyššiu efektívnosť druhým gólom, ktorý strelil opäť domáci obranca J. Gunár a ktorým uzavrel skóre duelu.

Gemerská Poloma – Krásnohorská Dlhá Lúka 2 : 0