Peter Simon Kultúra

TOP akcie v Rožňave a okolí: Toto nás čaká najbližšie dni

Nemali by ste na nich chýbať. Vybrali sme top podujatia, ktoré sa uskutočnia v najbližšie dni v Rožňave a okolí. Tu sú...

Ilustračný obrázok k článku TOP akcie v Rožňave a okolí: Toto nás čaká najbližšie dni
Zdroj: TASR

Kino Apollo

26. september od 19:00 hod., Dom tradičnej kultúry Gemera, Rožňava
Kto je ďalší? – Dráma, Slovensko, 2019, 90 min. MP 12, 3 eurá. Nový slovenský film režiséra a scenáristu Mira Drobného je inšpirovaný tromi skutočnými príbehmi zo Slovenska, Ruska a Kanady s témami kyberšikany, selfiemánie a sexuálneho zneužívania. Osudy hlavných hrdinov zmenil internet a priviedol ich až na hranicu života a smrti. Film má od svojho vzniku na konte už 15 ocenení z festivalov, hudobne sa na ňom podieľali speváčka Celeste Buckingham, slovenská raperka Aless Caparelli, britský spevák Liam Adams a americká hviezda Demi Lovato.

Ako sa ovocie a zeleninka stali detskými kamarátmi

27. september 2019 od 8:30 hod., Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave
Pracovníčky Gemerskej knižnice Pavla Dobšinského v Rožňave, kultúrneho zariadenia Košického samosprávneho kraja pripravili pre deti materských a základných škôl, ako aj širokú verejnosť v piatok 27. septembra 2019 stretnutie s autorkami kníh Moji zeleninkoví kamaráti a Moji ovocní kamaráti Andreou Kováčovou a Dianou Lokšovou. Podujatie sa uskutoční v rámci projektu Tajomstvá v literatúre III, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia www.fpu.sk a je hlavným partnerom projektu.

Koncert pri Slavošovskom tuneli

27. september 2019 od 16:00 hod., Slavošovský tunel
Podujatie organizuje Lesné družstvo Slavošovce v spolupráci s KSK a OZ Tunel pod Homôlkou. Organizátori aj tento rok pripravili netradičný koncert pri Slavošovskom tuneli. Ten sa uskutoční 27. septembra 2019 od 16:00 hod. a tešiť sa môžete na vystúpenia: Jasanima, Ľubo Šimčík, Šarišan, Ján Ambróz, Hugo Volf, Beatles Band a ťahákom večera bude hudobná skupina Metalinda.

Zápasy extraligy v stolnom tenise

27. september 2019 od 17:00 hod., hala Rima-Muránska, Rožňava.
Telovýchovná jednota geológ Rožňava Vás pozýva na zápasy extraligy muži v sezóne 2019/2020. Geológ Rožňava – ŠKST Ružomberok. Podujatie sa uskutoční 27. septembra 2019 od 17:00 hod., Miesto konania je účelová hala Rima-Muránska v Rožňave.

Koncert RICHARD MÜLLER

27. september 2019 od 18:00 hod., Divadlo Actores, Rožňava
Šansóny a iné piesne” precestuje Richard Müller spolu s hosťami Michaelom Kocábom a Ondřejom Soukupom celé Slovensko a Česko. Koncertný program bude pozostávať zo šansónových piesní z autorskej dielne Hapka/Horáček, s tematicky nosným albumom V penziónu svět, na ktorom v r. 1988 exceloval okrem iných interpretov Richard Müller aj Michael Kocáb. V programe zaznejú menej hrávané piesne z diskografie R. Müllera, ako aj overené hity v skvelých aranžmánoch špičkovej sprievodnej skupiny.

Mairee v Times Club-e

27. september 2019 od 22:00 hod., Times Club, Rožňava
V Rožňavskom Times Club-e sa predstaví výborný DJ a producent MAIREE. Príďte si vypočuť naživo jeho legendárne hity ako sú PAPAPA, PARTY STARTER, VAMOS ale aj úplne čerstvé tohtoročné novinky. Pridajte sa aj vy a zopakujme si párty na ktorú budeme všetci ešte dlho spomínať.

Koncert Kollárovci

11. október 2019 od 19:00 hod., Divadlo Actores, Rožňava
Kapela Kollárovci je originálnym zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Rožňavy a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie