Ste aj vy navždy spojený s touto školou? Zahrajte si KVÍZ o rožňavskom gymnáziu

Stovky študentov a tisícky absolventov. Patríte medzi nich aj vy? V tom prípade neváhajte a pustite sa do kvízu o Gymnáziu Pavla Jozefa Šafárika v Rožňave.

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku Ste aj vy navždy spojený s touto školou? Zahrajte si KVÍZ o rožňavskom gymnáziu
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Škola v Rožňave s dlhoročnou tradíciou, ktorú vyštudovalo množstvo Rožňavčanov či ľudí z okolia, vrátane mnohých dnes známych osobností. Aj to je Gymnázium Pavla Jozefa Šafárika v našom meste. Koľko toho viete o tejto škole? Či už ste jej študentom, absolventom a hoci aj nič z toho, otestovať sa môžete v našom novom kvíze.

Čaká na vás 10 otázok týkajúcich sa práve tohto gymnázia. Ku každej z nich máte tri možnosti a správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 15 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom. Tak poďte do toho…

Hrajte tu: Študenti, absolventi aj ostatní: Otestuje sa, koľko toho viete o rožňavskom gymnáziu

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame