Radka Deckerová Futbal

Starší žiaci bodovali: Aďa povdzbudili trénerové slová

Futbalisti dnes nemali na výber a aj keď bolo ihrisko veľmi rozmočené a stalé lialo svoj zápas museli odohrať. Privítali hráčov z dedinky Buzica, ktorá leží nedaleko Moldavy nad Bodvou.

Ilustračný obrázok k článku Starší žiaci bodovali: Aďa povdzbudili trénerové slová

To, že celú noc pršalo nás dnes neodradilo od víťaztva.Terén bol dosť zlý, ale dalo sa na ňom hrať.
Prvý polčas sa hralo čisto a len nanašej polovici. Aj keď sme mali pár príležitostí nepodarilo sa nám streliť gól a tak sme do šatní išli s výsledkom 0:0.

„Cez polčas nám v kabíne tréner Pollák vysvetlil čo robíme na ihrisku zle, povzbudil a namotivoval nás do druhého polčasu. Trénerové slová padli na úrodnú pôdu a podarilo sa nám až tri krát rozvlniť súperovu sieť,“ zhodnotil po zápase Aďo Krak. Ako prvý sa strelecky presadil Revúcky, po ktorom ešte Repel zvýšil na 3:0 dvoma presnými zásahmi.