Spravodajský prehľad z Rožňavy a okolia: Na čo čitatelia klikali najviac?

Nenechajte si ujsť tie témy ani vy. Prinášame vám spravodajský prehľad najklikanejších článkov nášho portálu z celého týždňa.

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku Spravodajský prehľad z Rožňavy a okolia: Na čo čitatelia klikali najviac?
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Rožňavčania si užili záver leta na koncerte skupiny Bikini

Na futbalovom ihrisku v Rožňave sa konal koncert známej maďarskej hudobnej skupiny Bikini. Ich vystúpenie si prišli pozrieť stovky ľudí. Pozrite si fotky a video, ktoré sme si pre vás pripravili.

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

VIDEOpozvánka na dni mesta

Po minuloročnom úspechu s videom, ako pozvánkou na podujatie Dni mesta Rožňava sa opäť radnica pustila do realizácie projektu. Tentoraz na záberoch nájdete tohtoročné ťaháky akcie. Ak ste video ešte nevideli, tak nezúfajte. Nájdete ho v článku!

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

100 čarovných FOTIEK z Rejdovej

Malebná dedinka v našom okrese ožila, a to doslova. V Rejdovej sa stretli stovky ľudí a návštevníkom ukázali tradície a ľudové zvyky nielen z Gemera. Pozrite si presnú stovku fotiek v našej galérii.

Foto: Štefan Majerčák / Zdroj: Dnes24.sk

Smutné ZÁBERY z požiaroviska na Súľovej

S plameňmi bojovala stovka profesionálov i dobrovoľníkov. Pozrite si zábery z miesta požiaroviska v lesoch nad Gemerskou Polomou.

Zdroj: Dnes24.sk

Janko Koleník o návrate do Betliara

Areál pred kaštieľom v Betliari zaplnilo množstvo ľudí. Tí si prišli pozrieť hercov zo známeho seriálu v akcii. Pozrite si, ako to celé dopadlo a čo nám prezradila hviezda dňa, Janko Koleník.

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk