Nedeľa 21. júl 2019 Daniel  25 °C
Radka Deckerová Od Vás

Správa z OZ Život je PES :)

Aktualizácia článku!!!

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie! A keď sa už konečne zdá, že by sa veci mohli začať hýbať, tak vždy príde niekto, kto to zničí, alebo minimálne ohrozí! Jarmok v Rožňave mala byť akcia, ktorá by dostala naše združenie do povedomia a možno získala zopár finančných prostriedkov na jeho fungovanie! ALE NIE! AK CHCEME MAŤ STÁNOK – MUSÍME ZAPLATIŤ 80 EUR!!! Vyjadrenie prišlo dnes, keď …je už všetko rozbehnuté, v plnom prúde! Čiže aj keby sa nám podarilo vyzbierať dobrovoľnými príspevkami 80 eur, tak sme tam kde sme boli!!! TO SOM NEVEDELA, ŽE ROŽŇAVA JE NA TOM TAK ZLE, ŽE EŠTE AJ OD NEZISKOVEJ ORGANIZÁCIE POTREBUJE 80 EUR!!! Hlavne, že mestu dennodenne zachraňujeme kožu a riešime veľmi zlú situáciu s túlavými a nechcenými zvieratkami.

Aj týmto sa chceme poďakovať MESTU, ktoré má takéto „dobré srdce“ !!!!!!

Nepáči sa vám, ako sa k nám zachovalo mesto Rožňava? ANI NÁM! Chcete podporiť Občianske združenie Život je PES :-) pri jeho aktivitách na jarmoku v Rožňave hneď a ukázať tým varovne vztýčený prst?? Pomôžte nám uhradiť sumu 80 eur na jarmočné miesto dobrovoľným príspevkom na náš účet a neukrátiť tým psíky o peniažky na ich záchranu, opateru a propagáciu. Číslo účtu: OTP banka: 12 44 64 05/ 5200! ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU!!

Na jarmoku, ktorý sa bude konať od 15–17.9 2011 (štvrtok-sobota) sa okrem textilu, remesiel a fajného jedla predstaví so svojim stánkom aj Občianske združenie Život je PES :) , ktoré vzniklo na pomoc týraným a opusteným zvieratkám v našom meste. Príďte nás navštíviť a :

  • oboznámte sa s našou prácou
  • stante sa našou súčasťou ( členom)
  • informujte sa o dočasnej opatere = najväčšej momentálnej pomoci

pre nás a zveiratká

  • pozrite si fotografie psíkov, ktoré sme pred osudom ulice

zachránili a dnes už sedia vedľa tých najlepších páničkov

  • prídte si pozrieť zvieratká, ktoré máme momentálne na adopciu
  • pomôžte nám materiálne a prineste so sebou vám už nepotrebné

vodítka, obojky, prepavky, granulky a všetko, čo by naše zvieratká mohli potrebovať

  • s vašimi deťmi navštívte náš kreatívny kútik

Tešia sa na Vás členovia OZ spolu so zvieratkami!! ( V prípade otázok kontaktujte Zuzku Klinckovú, predseda OZ 0918 415 944)

Priložené fotografie zvieratiek, ktoré nám v určitých hodinách budu v stánočku robiť spoločnosť. (Sú samozrejme na adopciu)

zivot_je_pes_jarmok
4
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.