Radka Deckerová Futbal

Rudná doma bez bodu

Dnes odohrali hráči Rudnej svoj posledný zápas v tejto sezóne proti mužstvu Dlhej Lúky, v ktorom sa rozhodovalo o 4. mieste v tabuľke.

Prvý polčas začali lepšie hosťujúci hráči keď sa im už úvode podarilo streliť gól na 0:1. Do polčasu sa im to podarilo ešte, raz no pre faul na brankára bol gól neuznaný. Chlapcom z Rudnej sa podarilo dostať veľa krát pred bránu súpera len ku strele sa už nevedeli dostať. Druhý polčas už bol v moci Rudnej len ich šance dať gól skončili na ich kráse keď sa s loptou chceli dostať až do brány. Hráči Dlhej Lúky hrali na brejky z čoho sa im podarilo hlavičkou dať ďalší gól len pre avizovaný ofsajd postranným rozhodcom gól neplatil. Na druhej strane peknou strelou z priameho kopu takmer Marek Demen vyrovnal stav na 1:1 len brankár hostí bol pozorný a loptu vytlačil. Do konca zápasu sa hráčom Dlhej Lúky podarilo ešte dva krát úspešne skórovať. Prvý gól po nedorozumení Rudnianskych hráčov s postranným rozhodcom a druhý gól si dali Rudnančania vlastný keď brankár po prihrávke malej domov dostal vlastenca. Týmto výsledkom si tak vybojovala Dlhá Lúka 4. miesto v tabuľke pred hráčmi z Rudnej.

Rudná – Dlhá Lúka 0:3