Radka Deckerová Futbal

Rozpačitý výkon v poslednom kole sezóny

V poslednom kole sezóny a na domácej pôde sme podali rozpačitý výkon a skóre už po prvom polčase 1 : 3 bolo viac než kruté.

Napriek tomu, že sme sa ujali vedenia gólom B. Kuzmu po nezištnej prihrávke F.Polláka, nedokázali sme udržať tempo hry a mať zápas pod kontrolou. Dopustili sme sa trestuhodných chýb v obrannej činnosti, čo využili hostia, a po vylúčení Rotha za faul na prenikajúceho hráča hostí, bolo o zápase viac menej rozhodnuté už v závere prvého polčasu. Mierne oživenie našej hry priniesol druhý polčas, no na zvrátenie výsledku to zjavne nestačilo. Po odstúpení F. Polláka pre zranenie naša hra upadla do nič neriešiteľnej stereotypnej hry po šestnástku súpera. Nedokázali sme využiť aj to málo pri šanciach R. Kuzmu.

Zostava: Šalamon, Roth, M.Gere, Vysoký, Milata, Sappanoš, Breuer, B.Kuzma, F.Pollák, Chochol, R. Kuzma

**Striedali: **Szkokan, Fábián, Korfanta