Správy

Rožňavskí rockeri nespia na vavrínoch: Skupina Massriot vyráža na jarné tour!

V priebehu mesiaca odohrá známa formácia sedem koncertov. Kde sa chalani ukážu?

Ilustračný obrázok k článku Rožňavskí rockeri nespia na vavrínoch: Skupina Massriot vyráža na jarné tour!
Zdroj: Dnes24.sk

Skupinu Massriot už nie je potrebné nejako zvlášť predstavovať. Rockeri z malebnej Rožňavy na východe Slovenska na ktorých čele stojí spevák Róbert „Ropkom“ Šimko, známy okrem iného aj zo súťaže Slovensko Hľadá Superstar 3 (2007).

Skupina, ktorá má za sebou za 15 rokov ich fungovania už vyše tisíc koncertov a vystúpení doma, či v zahraničí, v talóne viac než desať videoklipov, 4 albumy a single, ktoré zneli všade, počnúc od lokálnych rádií, cez mainstreamové médiá, až po zahraničné rádiové, či televízne stanice. Skupina, ktorá naplnila kluby od Strážskeho až po Londýn. Úspešná, miestami nedocenená, ale za to dynamická kapela, ktorá po ani nie polroku vyráža na ďalšie klubové turné pod názvom A-TOUR 2020.

Od 28. februára odohrá skupina sedem koncertov, kde nebudú chýbať miesta, kde ich už fanúšikovia mali možnosť vidieť, ale aj kluby, v ktorých sa objavia po prvýkrát a turné zakončia koncertom 28. marca 2020 v 100p-ke, v ich domovskej Rožňave.

„Je už takou malou tradíciou, že naše kroky vedú do klubov každý polrok, každú jar a jeseň. Budeme mať presne mesiac na koncerty v rámci Slovenska, a popravde sa už nevieme dočkať. Opäť sme oslovili aj nové kluby, kde zabojujeme o priazeň našich nových poslucháčov, aby to nebolo nudné, postavili sme úplne nový playlist, kde bude cez desať nových skladieb, ktoré okrem susedov v našom prevedení ešte nikto nemohol počuť,“ dodal so smiechom spevák a gitarista skupiny, Ropko Šimko.

Okrem nových coververzií prinesie Massriot aj novinku z vlastnej dielne, skladbu s názvom „Stovky Kilometrov Ciest“, ktorá je akousi predzvesťou nového, v poradí už ich piateho štúdiového albumu. Špeciálnym hosťom skupiny bude opäť Laci Majernyík zo skupiny Renaissense, ktorý s Massriotom odohral aj úspešné jesenné „POVICHODZETUR“.

Skupinu Massriot si budete môcť vidieť v nasledovných temínoch a mestách:

  • 28.02.2020 / Spišská Nová Ves / eLAra
  • 29.02.2020 / Tatranská Lomnica / Humno
  • 06.03.2020 / Poprad / Mamut
  • 07.03.2020 / Stará Ľubovňa / Kolkáreň
  • 14.03.2020 / Revúca / Mamut
  • 27.03.2020 / Považská Bystrica / Umelci B2
  • 28.03.2020 / Rožňava / 100p

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Rožňavy a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie