Radka Deckerová Futbal

Rožňavskí futbalisti opäť úspešní

Dnes hrali hráči SP MFK Rožňava priateľský zápas o 17:30 v Košickej Novej Vsi.

Na začiatku prvého polčasu sa nedarilo veľmi hráčom Rožňavy, kedy sa hosťom podarilo streliť prvý gól na 1:0. Potom sa postupne dostávali do šancí hráči Rožňavy len sa im nedarilo strelecky. Až nakoniec prelomili smolu a Rado Kuzma po peknej nahrávke vyrovnal na 1:1. Do polčasu sa podarilo ešte raz skórovať a to Braňovi Kuzmovi s pokutového kopu. Druhý polčas už bol v moci Rožňavy kedy sa strelecky presadili Drobňák po Filipovej Pollákovej nahrávke a neskor opäť Drobňák po individuálnom prieniku, ktorý krásne zakončil ľavou nohou. Krásny gól od žrde sa podarilo streliť z priameho kopu Tomášovi Némethovi. Vzápätí nato domáci strelili gól na 2:5 no dlho to netrvalo a Madarász krásnou strelou z ľavej strany ku vzdialenejšej tyči zvýšil stav na konečných 2:6 pre Rožňavu.

Košická Nová Ves – SP MFK Rožňava 2:6 (Kuzma R, Kuzma B, Drobňák 2, Németh, Madarász)