Peter Simon Práca

Rožňavská radnica vyhlásila výberové konanie: Hľadá sa šéf kultúry

Mesto Rožňava vyhlasuje ponukové konanie na obsadenie zaujímavej funkcie. Prihlášky môžete posielať do 1. októbra 2019. Prečítajte si viac.

Ilustračný obrázok k článku Rožňavská radnica vyhlásila výberové konanie: Hľadá sa šéf kultúry
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Rožňava, zastúpené primátorom Michalom Domikom, vyhlasuje výberové konanie na funkciu vedúci odboru kultúry, športu a cestovného ruchu Mestského úradu v Rožňave. Informuje o tom mesto na oficiálnom webe. Podmienkou prijatia žiadosti je splnenie kvalifikačných predpokladov a predloženie požadovaných dokladov. „Termín doručenia prihlášky je do 1. októbra 2019,“ píše sa na webe mesta.

Predpokladaný termín nástupu je 15. októbra 2019 a jedná sa o pracovný pomer na dobu neurčitú. Plat závisí od počtu rokov praxe, minimálne v rozmedzí od 927,00 do 1113,00 eur + príplatky.

Ako sa ďalej na stránke mesta uvádza, kvalifikačné a odborné predpoklady sú vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, najmenej 6 mesiacov praxe v riadiacej funkcii – referencie od bývalých zamestnávateľov sú výhodou a aj prax vo verejnej správe najmenej 5 rokov.

Medzi požiadavky a kritéria patrí spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť, prehľad v oblasti kultúry, športu a cestového ruchu, znalosť právnych predpisov v danej oblasti, manažérske, organizačné a komunikačné schopnosti, samostatnosť a flexibilita, práca s PC ovládanie Excel, Word, Power point – prezentácia, znalosť cudzieho jazyka ( angličtina, nemčina, maďarčina) vítaná, skúsenosti a schopnosti teamovej spolupráce, komunikatívne, manažérske, organizačné schopnosti a ochota počúvať druhých, schopnosť vziať na seba zodpovednosť a osobné riziko a aj psychologická zrelosť.

Výberové konanie bude pozostávať z písomnej časti a ústnej časti.

Všetky požadované doklady a aj adresu, na ktorú ich treba poslať, nájdete na oficiálnom webe mesta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie