Peter Simon Práca

Rožňavská radnica hľadá nového mestského policajta: Toto sú požiadavky

Mesto Rožňava vyhlasuje výberové konanie na voľnú pracovnú pozíciu príslušník mestskej polície. Kandidáti majú na posielanie prihlášok čas do 22. novembra.

Ilustračný obrázok k článku Rožňavská radnica hľadá nového mestského policajta: Toto sú požiadavky
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Rožňava vyhlásilo výberové konanie na obsadenie funkcie príslušník mestskej polície. Informuje o tom mesto na oficiálnom webe. Podmienkou prijatia žiadosti je splnenie kvalifikačných predpokladov a predloženie požadovaných dokladov. „Termín doručenia prihlášky je do 22. novembra 2019,“ píše sa na webe mesta.

K dispozícii je jedno pracovné miesto. Jedná sa o zamestnanie na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú. Predpokladaný nástup je 1. januára 2020.

Ako uvádza stránka mesta, podmienkami na prijatie uchádzača je úplné stredné vzdelanie, vek – starší ako 21 rokov, bezúhonnosť, telesná a duševná spôsobilosť na plnenie úloh mestskej polície, znalosť práce s PC, komunikatívne, organizačné schopnosti a ochota počúvať druhých, schopnosť vziať na seba zodpovednosť a osobné riziko, vodičský preukaz skupiny „B“, dobrá fyzická zdatnosť, zbrojný preukaz na skupinu „C“, znalosť platných právnych predpisov vzťahujúcich sa na činnosť MP (napr. zákon o obecnej polícii, zákon o priestupkoch, zákon o správnom konaní, zákon o slobodnom prístupe k informáciám).

Predpokladaný plat je podľa zákona závisí od započítanej praxe a predloženom osvedčení o odbornej spôsobilosti v rozmedzí od 620,50 eur do 934,50 eur alebo od 644,50 eur do 970,50 eur + príplatky /osobný príplatok, zmennosť/+ náborový príspevok 500 eur.

Všetky požadované doklady a aj adresu, na ktorú ich treba poslať, nájdete na oficiálnom webe mesta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie