Rožňavčania oslávili Nový rok veľkolepým ohňostrojom: FOTO a VIDEO z námestia

Nový rok vítali obyvatelia nášho mesta prevažne na Námestí baníkov. Pozrite si fotky a video! Páčil sa Vám ohňostroj? ZAHLASUJTE!

Peter Simon
Zdroj: Dnes24.sk

Námestie baníkov v Rožňave lemovali stovky obyvateľov mesta, aby spoločne privítali príchod Nového roku. Ten sprevádzal približne osemminútový ohňostroj. Pozrite si fotky a video!

Posledný deň roku 2018 už tradične patril oslavám. Obyvatelia Rožňavy sa spoločne zišli ako jedna veľká rodina v srdci nášho mesta a oslávili príchod Nového roku, ako sa patrí. Na Rožňavčanmi zaplnenom námestí to proste žilo.

Pre prítomných si samospráva nášho mesta pripravila tradičný súhrn najzaujímavejších momentov, ktoré sa udiali uplynulý rok.

V centre mesta sa ľudia začali schádzať už približne tridsať minúť pred slávnostným odpočítaním posledných sekúnd odchádzajúceho roka. Niektorí si zatiaľ krátili čas v blízkych baroch a disko cluboch.

Po spoločnom odrátaní príchodu Nového roku prišiel na rad približne osemminútový pestrofarebný ohňostroj. Ten rozžiaril nebo nad celým mestom. Pozrite si, ako sa nám ho podarilo zachytiť na foto a video.

„Ohňostroj pripravoval pán z Revúcej. Je to profesionál. Ohňostroj mal približne 8 minút a jednalo sa o 2800 striel. Tohtoročný program bol už pripravený vopred, tak som do toho už nezasahoval, no do budúcna chcem z tejto silvestrovskej akcie urobiť niečo krajšie a efektívnejšie, a to spôsobom, že zavoláme na námestie nejaké hudobné skupiny, podával by sa horúci čaj, vínko. Chodí tu dosť veľa ľudí a nech sa zabavia aj oni,“ povedal pre Rožňavu 24.sk primátor mesta Michal Domik.

Ako v zápätí dodal, obyvateľom nášho mesta chce do nového roka zaželať všetko len to dobré, veľa lásky, pochopenia a aj súdržnosti.

Páčil sa Vám ohňostroj?

Zdroj: Dnes24.sk