Peter Simon Futbal

Rožňava vo Vranove nad Topľou s remízou: O bod sa postaral Kovács

Rožňavčania na svoj ďalší zápas cestovali k súperovi do Vranova nad Topľou. Hra skončila remízou.

Ilustračný obrázok k článku Rožňava vo Vranove nad Topľou s remízou: O bod sa postaral Kovács

Futbalisti z Rožňavy nastúpili v 11. kole 3. ligy do zápasu proti klubu z Vranova nad Topľou. Približne 250 divákov si pozrelo kvalitný futbal.

„Po bojovnom výkone hlavne v druhom polčase si odvážame zo silného Vranova veľmi cenný bod. Naše mužstvo ukázalo týmového ducha a po nepriaznivom priebehu vyrovnali na konci zápasu,“ píše sa na oficiálnej facebook stránke nášho klubu.

Rožňava si v priebežnej tabuľke drží štvrtú pozíciu. Gól do našel brány padol už v 11. minúte. V druhom polčase v 85. minúte na stav 1:1 vyrovnal náš Filip Kovács.

MFK Vranov nad Topľou – MFK Rožňava 1:1 (1:0)

• Gól: Kovács
  • Zostava: Pulen – Babik, M.Gere, Szkokan, Kovchar – Koretskyy, P.Gere, Ištok – Gallo, Svedyuk, Figúr
  • Striedali: Kovács, Korfanta