Marek Šebeňa Hokej

Rožňava videla 22 gólov v jednom zápase

Na zimnom štadióne v Rožňave sa odohral duel medzi Laduxom Rožňava a BSS Rožňava, v zápase padlo celkovo 22 gólov, aj keď stav po dvoch tretinách bol 7:2. V tretej tretine sa roztrhlo vrece z gólmi.

Ladux sa pustil od začiatku s chuťou do svojho súpera a prvú tretinu vyhral presvedčivo 4:0, v druhej tretine to bola vyrovnanejšia partia, keď sa v dobrom svetle predstavil najmä hráč BSS File, ktorý hlavne svojou rýchlosťou robil vrásky na čelách hráčov Laduxu. Druhá tretina skončila 2:3 v neprospech BSS. V poslednej tretine však hráči BSS odišli fyzicky a nestačili na mladú krv z Laduxu. Potom sa rozpútal ohňostroj gólov v sieti brankára BSS. BSS sa mohlo aj v tretej tretine oprieť o Fileho, ktorý dal dva góly a zaznamenal v zápase hattrick. No to vôbec nestačilo na rozbehnutý kolotoč Laduxu, ktorý v poslednej tretine nastrieľal jedenásť gólov a uzavreli tak stav stretnutia na **18:4.

Ladux Rožňava – B-S-S Rožňava 18:4 (4:0, 3:2, 11:2)**