Peter Simon Správy

Rožňava na Instagrame: 10 ZÁBEROV, ktoré sú pastvou pre oči

Naše mestečko sa na na populárnej sociálnej sieti taguje o dušu. Zlepšite si deň najpôsobivejšími zábermi Rožňavy, na ktoré sme natrafili na Instagrame.

Ilustračný obrázok k článku Rožňava na Instagrame: 10 ZÁBEROV, ktoré sú pastvou pre oči
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Kto nie je na Facebooku, ako by nebol… Známa fráza začína čím ďalej tým viac sedieť aj na obľúbenú aplikáciu na zdieľanie fotiek, Instagram. Príspevky bývajú označené hashtagmi, teda heslami pripojenými k znaku #. Práve pridávanie týchto kľúčových slov vytvára fotkám akýchsi spoločných menovateľov a užívatelia tak ľahko nájdu, čo hľadajú, alebo zistia, kto označil svoj príspevok rovnakým hashtagom.

Rožňavu majú radi nie len domáci, ale aj turisti. A ako to už býva, ak ste fotku z Rožňavy nezavesili na Instagram, akoby ste v nej ani neboli. Hashtag #roznava je na Instagrame použitý celkom 8 846 ráz.

Medzi Rožňavou otagovanými fotkami nájdete mnoho selfie, typické výjavy ako Stráža veža, Námestie baníkov ale aj vtipné momentky či zábery okolitej prírody.

My sme sa prešli instagramovou Rožňavu a vybrali sme pre vás 10 fotiek, ktoré sa naozaj podarili. Pozrite si rôzne tváre mestečka očami používateľou Instagramu.

Ste na Instagrame? My tiež! Sledujte nás a nenechajte si ujsť zaujímavé zábery z Rožňavy a okolia.

Titulná foto: ilustračné

Pohľad na dominanty mesta v letnom šate.

Azda najlákavejším objektom na fotku je Strážna veža.

Momentka z tohtoročných Dní mesta. Námestie bolo plné.

Ranný pohľad na srdce Rožňavy.

Rožňavská, tak trochu „retro“ vlakovka.

Strážna veža v netradičnom uhle pohľadu.

Hra svetiel… Nočný pohľad na Rožňavu.

View this post on Instagram

Big City Lights 👌🌃😆 #roznava #photo #night

A post shared by Peter Humaj (@peter_humaj) on

A opäť veža… Takýchto záberov nájdete na Instagrame požehnane.

Pohľad na Rožňavu zo zimnej Kalvárie.

Dominanta mesta v netradičnom zábere.

View this post on Instagram

FOTO DŇA... 📷🎥®™☀❄🌌🌍 @krasy_roznavy_a_okolia @interezsk @insta_svk @goticka.cesta #🇸🇰 #Slovensko #Slovakia #ThisIsSlovakia #supermoon #igerssk#igersslovakia #igerscz #simplyadventure #goticka #cesta #kostol #gemer #srdcegemera #roznava24 #namestie #lifeofadventure#neverstopexploring #earthpix #visualsoflife#artofvisuals #visualart #dnes24 #ksk #europa #travellife #travelling#travelblogger #insta_svk @roznavskymladeznickyparlament @roznava.dnes24.sk @zssk_official @kosiceregion @turistikanaslovensku @visitgemer @srdcegemera @krasy_roznavy_a_okolia @praveslovenske @interezsk @roznava.dnes24.sk. @thisisslovakia @lukaash.duran @insta_svk @pure.slovakia @draho @zssk_official

A post shared by Rožňava24 (@roznava.dnes24.sk) on

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie