Radka Deckerová Futbal

Rožňava cestovala do Čane

Dnes hráči Rožňavy cestovali s veľkou chuťou zvíťaziť na ďalší majstrovský zápas.

Prvý polčas vyšiel Rožňavským futbalistom podľa ich predstáv. Filipovi Pollákovi sa podarilo uniknúť a streliť úvodný gól na 0:1. O pár minút nato Braňo Kuzma nahrával Radovi Kuzmovi, ktorému sa šancu nepodarilo premeniť. Súper si do polčasu vypracoval 2 vyložené šance. Prvá skončila na výbornom brankárovi Šalamonovi a pri druhej trafili žrď Rožňavskej brány. Do druhého polčasu išli hráči s výsledkom 0:1. V druhom polčase mali väčšinu času loptu na svojich kopačkách hráči Čane, lenže v obrannej situácii boli hráči Rožňavy dôsledný a tak sa im nepodarilo dostať do vyloženej šance. Rožňavčania si do konca zápasu vytvorili ešte dve gólové šance, ktoré nepremenili vo svoj prospech.

Zostava: Šalamon – Korfanta, Óvary, Breuer Z., Róth – Németh, Kuzma B., Pollák M., Sapanoš – Pollák F., Kuzma R. Čaňa – Rožňava 0:1 (góly: Pollák Filip) Foto: Michal Boroš a Lukáš Mánik

V stredu odohrajú hráči Rožňavy prípravný zápas s Moldavou nad Bodvou „B“.