Peter Simon Správy

Rozkvitnutá Rožňava: Pozrite si FOTO plné farieb

Pravé jarné počasie dorazilo už aj do nášho mesta. Všade navôkol to hýri pestrými farbami rozkvitnutých kvetov. Pozrite si fotky, ktoré vám spravia deň :)

Ilustračný obrázok k článku Rozkvitnutá Rožňava: Pozrite si FOTO  plné farieb
33
Galéria

Nefalšovaná jar je konečne tu. Aj v našom meste to už hýri jarnými farbami, rozkvitnutými kvetmi a svoje čaro ukazujú aj rozkvitajúce sa stromy. Vyrazili sme preto s fotoaparátom do ulíc Rožňavy. A veru, stálo to za to!

Naše kroky smerovali do centra mesta, no nevynechali sme ani sídlisko Juh, či veľký park :)

Výrazne vyššie teploty zaznamenávame v meste už niekoľko dní. Jar prišla bez predzvestí a mnohí sme ani nestačili vytiahnuť zo skríň ľahšie oblečenie. Zdá sa však, že príroda sa prispôsobiť stihla. Skoro v každej časti nášho mesta už spoza plotov vykúkajú elegantné kvety a rozkvitnuté stromy. Slnečné lúče počas dní príjemne hrejú a tak sa pomaly stávajú realitou aj krátke rukávy. Poniektorí, a teda presnejšie alergici, si však musia dávať pozor. V uliciach mesta pofukuje jemný vánok, ktorý roznáša peľ. Minulý rok však oteplenie prišlo o niečo neskôr.

Kvitnúť začalo na každom rohu a to je vždy pastva pre oči. Posúdiť sami to môžete v našej fotogalérii, keďže na výber je nejedna farba kvetov, alebo stromov. Ak máte aj vy pekné zábery z jarnej Rožňavy, pošlite nám ich mailom na simon@global24.sk.

Obrazom: Rožňava rozkvitla do pestrých farieb
33
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie