Prvé INFO: Poznáme termín Vianočných trhov v Rožňave

Pouličné trhy, ktoré, sa tešia veľkej obľube v predvianočnom období sa už nezadržateľne blížia. Počas troch dní si budeme môcť nakúpiť vianočné darčeky a poriadne sa zabaviť.

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku Prvé INFO: Poznáme termín Vianočných trhov v Rožňave
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Na trhoch, ako už tradične, nájde každý to svoje. Tovar ponúkne niekoľko desiatok stánkov, ktoré budú rozložené po celom rožňavskom námestí. Od remeselníckych výrobkov, až po medovníky, či chutné varené víno, ktoré určite zahreje. Tešiť sa môžete na tú pravú vianočnú atmosféru.

„Vianočné trhy sa uskutočnia v dňoch 4. – 5. a 6.decembra 2018 na Námestí baníkov a časti Šafárikovej ulice v Rožňave s predajnou dobou v prvý deň od 12:00 hod. do 20:00 hod. Na ďalší deň už od 8:00 hod. rána do 20:00 hod. a v posledný deň konajúceho sa podujatia to bude od 8:00 hod do 18:00 hod.,“ informovala Zuzana Mazanová z mestského úradu v Rožňave.

Okrem slávnostného otvorenia nebude chýbať ani kultúry program. V priebehu podujatia si tak môžete spestriť deň aj chutným jedlom a príjemnou sviatočnou atmosférou. O presnom programe a časovom harmonograme vás budeme prostredníctvom nášho portálu informovať.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk