Peter Klimant Krimi

Protidrogová razia: V byte zasahovali policajní kukláči!

Bolo rušno! V jednom z bytov sa odohrala protidrogová razia. Na mieste zasahovali policajní kukláči. Policajti v byte zadržali mladého muža (31).

Ilustračný obrázok k článku Protidrogová razia: V byte zasahovali policajní kukláči!
Zdroj: Policajný zbor SR

Kukláči v akcii a to v byte! „Policajti odboru kriminálnej polície v spolupráci s príslušníkmi Pohotovostného policajného útvaru Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach zadržali vo štvrtok v popoludní v jednom z bytov v meste Dobšiná dílera drog,“ povedala krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Podľa polície bolo pri prehliadke bytu nájdených a zaistených približne 72 jednorazových dávok pervitínu. „Zaistené veci budú podrobené expertíznemu skúmaniu na Kriminalistickom a expertíznom ústave PZ Košice,“ povedala hovorkyňa. Policajný vyšetrovateľ už obvinil zadržaného muža (31) z Dobšinej zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

„Obvinený muž od presne nezisteného obdobia roku 2013 až doposiaľ získaval pervitín ako aj iné omamné látky rôznym spôsobom, najmä nákupom od doposiaľ neznámych osôb na území Slovenskej republiky. Drogy prechovával a následne predával konzumentom na rôznych miestach v okrese Rožňava, najmä v mieste svojho bydliska. Obvinený muž bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ zároveň podal podnet na vzatie obvineného muža do väzby,“ informuje Mésarová.

V prípade dokázania viny si podľa policajnej hovorkyne môže v base posedieť na tri až desať rokov.

Foto: Policajný zbor SR

V byte zasahovali policajní kukláči, zábery z miesta
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie