Krimi

Pri Slavci sa zrazilo šesť vozidiel: Jedna osoba zranená, FOTO z miesta

Vozidlo po náraze doslova rozrezalo na polovicu. Z 11 účastníkov nehody sa zranila jedna osoba. V jednom z vozidiel sedeli aj deti.

Ilustračný obrázok k článku Pri Slavci sa zrazilo šesť vozidiel: Jedna osoba zranená, FOTO z miesta
23
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Dopravná nehoda šiestich vozidiel sa stala v piatok, 3. júla 2020 popoludní nad obcou Slavec v okrese Rožňava. Nehoda si vyžiadala jednu zranenú osobu, ďalších 10 účastníkov nehody sa našťastie nezranilo, medzi nimi aj deti.

Na miesto boli ihneď vyslané záchranné zložky a polícia. Tá v danom úseku z oboch strán cestu uzavrela na čas, kým sa dokumentovala príčina dopravnej nehody.

Po prvotnom ošetrení bola zranená žena prevezené do rožňavskej nemocnice.

Hasiči z Rožňavy zasahovali na dvoch vozidlách v počte štyroch príslušníkov.

Fotky z miesta nehody nájdete v našej galérii.

„Boli sme privolaní k dopravnej nehode šiestich motorových vozidiel z toho tri osobné a tri nákladné. Pri nehode došlo k zraneniu jednej osoby. Po našom príchode sme zranenej osobe poskytli predlekársku prvú pomoc a následne sme asistovali záchranárom pri nakladaní pacienta do sanitky. Zranená osoba sa sťažovala na bolesti ramena a nohy. Zranená osoba sa po našom príchode už nachádzala mimo vozidla. Účastníkmi dopravnej nehody bolo jedenásť ľudí.Následne sme na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenie a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín do okolia a odstránili trosky z cestnej komunikácie,“ informoval veliteľ zásahu Tomáš Bendzsuch.

Správu budeme aktualizovať o vyjadrenie polície.

Chcete okrem regionálnych správ dostávať dôležité aktuálne informácie? Nájdete nás aj na FB Dnes24.

Obrazom: Dopravná nehoda pri Slavci, zrazilo sa 6 vozidiel
23
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie