Radka Deckerová Futbal

Premiéra Betliara doma: Ťažší rozbeh a potom 6 gólov

Po prvýkrát sa pred domácim publikom ukázali hráči Tatrana Betliar proti mužstvu Slavošovce. Začiatok hosťom, aj keď neprišli v plnej sile, vyšiel na výbornú. Potom však na nich čakala studená sprcha.

Prvý gól mohli diváci vidieť z pokutového kupu, ktorý úspešne premenil hráč Slavošoviec Oto Varga v 22. minúte. Druhý raz sa hosťom podarilo skórovať v 33. minúte v podaní Lipták-Giba. Do polčasu sa ešte dvakrát tešili aj domáci diváci keď v 37. minúte presne mieril Barkasz a v 44. minúte Matej Árvay umne hlavou vyrovnal na 2:2.

Druhý polčas sa už niesol v taktovke domácich. Už v 48. minúte rozvlnil sieť Ivan Lörinc. Maťovi Árvayovi sa v 58. minúte podarilo druhý krát hlavou streliť gól. V 63. minúte sa presadil aj svojim prvým gólom Demeter. A v 76. minúte posledný raz v zápase rozvlnil sieť strelec prvého gólu Barkasz. ** TJ Tatran Betliar – Slavošovce 6:2** (2:2)