Pozrite si ich aj vy: Toto sú najčítanejšie články celého týždňa

Aké články sa počas tohto týždňa na našom spravodajskom portáli čítali najviac? Prinášame vám ich v jednom balíku.

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku Pozrite si ich aj vy: Toto sú najčítanejšie články celého týždňa
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Najnovšie čísla môžu zaujať

Aj v roku 2017 sa v Rožňave narodilo množstvo detí, niektorí občania sa z trvalého pobytu odhlásili, iní zase prihlásili… Koľko nás vlastne v Rožňave je? Pozrite si najnovšie čísla a zistenia.

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Novoročný výstup na Volovec

Tohtoročný trojkráľový výstup na Volovec si počas sviatočného dňa vychutnalo množstvo ľudí. Neodradilo ich ani hmlisté počasie. Hovorí sa, že ako na Nový rok, tak po celý rok. Niekoľko stoviek nadšencov turistiky z nášho mesta začalo nový rok poriadnou zaberačkou. Konal sa totiž už 40. ročník Novoročného výstupu na Volovec. Ten si mohli vychutnať nadšenci hôr 6. januára 2018.

Foto: Petr Hanzlíček / Zdroj: Dnes24.sk

Rožňavčania oslávili Nový rok veľkolepým ohňostrojom

Posledný deň roku 2017 už tradične patril oslavám. Obyvatelia Rožňavy sa spoločne zišli ako jedna veľká rodina v srdci nášho mesta a oslávili príchod Nového roku, ako sa patrí. Na Rožňavčanmi zaplnenom námestí to proste žilo.

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Prvé novoročné bábätko v Rožňave

Silvestrovská noc bola v pôrodnici v Rožňave pokojná. Prvým tohtoročným novorodeniatkom sa stalo dievčatko Zoe. Blahoželáme.

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Dychberúce ZÁBERY zo Sorošky

Ešte šťastie, že mal Rožňavčan pri svojom výlete so sebou fotoaparát. Z jeho prechádzky so psom v prírode vznikli úžasné zábery. Amatérsky fotograf a nadšenec prírody Petr Hanzlíček nafotil naozaj krásne, až neuveriteľné zábery.

Foto: Petr Hanzlíček / Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame