Poznáte to aj za hranicami Rožňavy? 10 otázok o našich dedinách, ktoré by ste mali dať

Rožňavčania, otestujte sa. Siahajú vaše vedomosti aj za hranice mesta? Skúste prelúskať desiatku otázok, potrvá to len chvíľku.

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku Poznáte to aj za hranicami Rožňavy? 10 otázok o našich dedinách, ktoré by ste mali dať
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Náš okres je okrem Rožňavy a neďalekej Dobšinej posiaty desiatkami obcí. Zostavili sme desiatku otázok, ktoré by Rožňavčan o svojom okrese mal zvládnuť… Skúsite?

V kvíze sa Vám postupne zobrazí desať otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 15 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať v limite, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a Vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne. Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i Vašim priateľom.

Hrajte tu: KVÍZ o okolitých dedinách: Rožňavčania, predveďte sa

Vyskúšajte tiež:

Niet pochýb, že naše okolie poskytuje domácemu i návštevníkovi množstvo krás. Ak máte ale chuť spoznávať Slovensko aj mimo našich končín a radi cestujete vlakom, máme pre Vás tip. Pozrite vo videu…

Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk