Peter Simon Šport

Po šnúre víťazstiev Rožňava inkasovala: Na domácej pôde bol lepší súper

Futbalisti MFK Rožňava odohrali svoj ďalší zápas v 3.lige. Na domácom trávniku hostili klub MŠK Tesla Stropkov.

Ilustračný obrázok k článku Po šnúre víťazstiev Rožňava inkasovala: Na domácej pôde bol lepší súper

Futbalisti z Rožňavy nastúpili v ďalšom kole 3. ligy do zápasu proti klubu zo Stropkova. Diváci čakali ďalšie víťazstvo domácich. Tí však v boji súperovi podľahli stavom 1:2. Naše mužstvo nezvládlo svoj zápas a po dlhej sérii víťazstiev na domácom ihrisku bohužiaľ prehrali. Rožňavčania sa v tabuľke momentálne nachádzajú na 5. pozícii.

Prvý gól do našej brány padol v 34. minúte a strelil ho súper Peter Poľák. Domáci Figúr následne v 42. minúte hry dorovnal na stav 1:1. Po prestávke, v 69. minúte však lopta z kopačky hráča súpera Petra Kimáka skončila v našej bráne a stav 1:2 trval až do konca stretnutia.

„Pred výbornou diváckou kulisou (600 ľudí) sa hral kvalitný treťoligový zápas, ktorý poznačila ČK v 15 minúte pre nášho hráča. Chlapci sa nevzdali a o cenný bod bojovali až do konca zápasu,“ píše sa po zápase na oficiálnej facebook stránke nášho klubu.

MFK Rožňava – MŠK Tesla Stropkov 1:2 (1:1)

• Gól: Figúr
  • Zostava: Pulen – Ďuriček, Ištok, M.Gere, Kovchar – Gallo, Koretskyy, P.Gere – Figúr, Štyvar, Svedyuk
  • Striedali: Szkokan, Havko

Mužstvo z nášho mesta má možnosť zlepšiť si bodové umiestnenie už túto nedeľu, a to v zápase vo Svite.