Marek Šebeňa Hokej

Pača nezvládla poslednú tretinu

V dnešnom zápase zatiaľ najúspešnejších mužstiev GAHL Ladux Rožňava a HK Pača to dlho vyzeralo na vyrovnaný boj až do konca zápasu.

No Pača odišla fyzicky v tretej tretine, v ktorej inkasovala tri góly. Pritom prvá bez gólová tretina bola úplne vyrovnaná, a aj Pača si vytvorila množstvo sľubných šancí po úvodnom oťukávaní sa. V druhej tretine mladíci z Laduxu zabrali a strelili o jeden gól viac ako dovtedy stále dobre hrajúca Pača. Posledná tretina jej však vôbec nevyšla keď si už vďaka odchádzajúcim silám nedokázala vytvoriť šance, ktoré by ohrozili mladíkov a tak po troch inkasovaných góloch nakoniec Pača podľahla Laduxu 1:5.

V ďaľšom večernom zápase porazila Befora – Twister Vysoko 7:1

prinášame tabuľku po prvom kompletnom kole. Befora a Twister však už majú odohraných 5 zápasov.