Oprava železničného priecestia pri Plešivci: V tieto dni tam autom neprejdete!

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) budú dňa 17. až 19. apríla 2018 realizovať výlukové práce v úseku Plešivec – Hucín. Viac v článku.

Peter Simon
Ilustračný obrázok k článku Oprava železničného priecestia pri Plešivci: V tieto dni tam autom neprejdete!
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Ako informovala hovorkyňa ŽSR Martina Pavliková, Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) budú dňa 17. až 19. apríla 2018 realizovať výlukové práce v úseku Plešivec – Hucín.

„V rámci tejto výluky sa v uvedenom úseku zrealizuje oprava železničného priecestia v km 11,222 s jedinečným identifikačným číslom (JIČ) SP0661. Dôvodom prác je nevyhovujúci a zhoršujúci sa technický stav priecestia. Práce na oprave priecestia vykonávajú ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami,“ spresnila hovorkyňa.

„Úplná cestná uzávierka priecestia potrvá nepretržite od 17.4.2018 od 7:00 hod. do 19.4.2018 do 14:00 hod. Obchádzka povedie cez obce Licince, Šivetice, Jelšavská Teplica a Hucín (resp. opačne),“ informuje Pavliková.

„ŽSR prosia cestujúcich a vodičov o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej a cestnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach,“ uviedla na záver hovorkyňa.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame