Krimi

Opitý Anton (30) jazdil aj napriek zákazu. Pozrite, čo spôsobil

Ďalšia nepríjemná zrážka v Rožňave. Tentokrát 30-ročný Anton narazil podľa polície do pred ním stojaceho Chevroletu. Svoje auto pritom šoféroval aj napriek zákazu, a to nie je všetko...

Ilustračný obrázok k článku Opitý Anton (30) jazdil aj napriek zákazu. Pozrite, čo spôsobil
Zdroj: Dnes24.sk

Rožňavskí policajti obvinili 30-ročného Antona z okresu Rožňava z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a nedodržania zákazu šoférovať. „Obvinený viedol auto Peugeot 406 po Záhradníckej ulici v Rožňave v smere od Košickej ulice. Pred križovatkou s Krásnohorskou ulicou narazil do zadnej časti pred ním jazdiaceho motorového vozidla Chevrolet Cruze, ktoré následkom nárazu odhodilo do stĺpa verejného osvetlenia,“ informuje policajný hovorca Alexander Szabó.

Obvinený Anton už bol podľa slov polície za takýto čin v predchádzajúcich 24 mesiacoch odsúdený. Vtedy mu Okresný súd v Rožňave vymeral trest a zákaz šoférovania na 42 mesiacov.

„Obaja vodiči boli podrobení dychovej skúške na zistenie alkoholu, pričom u obvineného bolo nameraných 2,40 promile,“ pokračuje Szabó. Obvinený bol zadržaný a umiestnený v cele policajného zaistenia. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na dva roky. Celková škoda na majetku bola vyčíslená viac ako 3 700 eur.

Zdroj: Policajný zbor SR

Rýchle správy

Najčítanejšie