Ondreja (22) už obžalovali z vraždy: Policajti opisujú zákerný čin v Dobšinej! VIDEO

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach z obzvlášť závažného zločinu vraždy obvinil 22-ročného Ondreja z okresu Rožňava.

Ilustračný obrázok k článku Ondreja (22) už obžalovali z vraždy: Policajti opisujú zákerný čin v Dobšinej! VIDEO
Zdroj: TASR

Ten podľa slov krajskej hovorkyne polície, Lenky Ivanovej, v sobotu (16.3.) krátko po 22. hodine na miestnej komunikácii pred pohostinstvom v meste Dobšiná (okr. Rožňava) drevenou bukovou metrovicou niekoľkokrát vysokou intenzitou udrel do oblasti hlavy poškodeného 28-ročného muža.

„Muž zraneniam na mieste podľahol. Policajti muža krátko po čine zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia,“ spresnila hovorkyňa polície.

Ako v zápätí doplnila, v priebehu vyšetrovania bolo zistené, že obvinený muž bol v roku 2014 právoplatne odsúdený za násilnú trestnú činnosť, a ústav na výkon trestu odňatia slobody opustil v marci tohto roku. „O pár dní na to sa dopustil majetkovej trestnej činnosti, za ktorú mu už taktiež bolo vznesené obvinenie. Krajský policajný vyšetrovateľ zároveň spracuje podnet na vzatie obvineného muža do väzby. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na pätnásť až 20 rokov,“ uviedla na záver Lenka Ivanová.

Foto: ilustračné

Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk