Peter Simon Kultúra

Október je tu: TOP 5 podujatí v Rožňave a okolí, na ktoré sa môžete tešiť

Október je tu a počas tohto mesiaca bude v Rožňave a okolí možné zažiť nemálo podujatí. Vybrali sme 5 tých najlákavejších z nich. Značte si už teraz do svojich kalendárov.

Ilustračný obrázok k článku Október je tu: TOP 5 podujatí v Rožňave a okolí, na ktoré sa môžete tešiť
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

LABYRYNT/Next Summer

4. október 2019 od 20:30 hod., Hostinec BUZGO, Krásnohorská Dlhá Lúka
Už onedlho sa uskutoční koncert rockovej skupiny Labyrynt z nášho okolia. Tešiť sa môžete na príjemnú atmosféru a nestarnúce rockové hity.

Ukončenie motosezóny

5. október 2019 od 9:00 hod. Námestie baníkov, Rožňava
Nablýskané mašiny, zvedavé pohľady, ale aj spolupatričnosť. Reč je o motorkároch a ich zaujímavej záľube. Ukončenie motosezóny v našom meste sa už stalo tradíciou. Určite nebude chýbať tradičná prehliadka motocyklov, ktorá rozžiari oči malých ale aj veľkých. Následne cesta motorkárov bude pokračovať do Aggteleku (11:00 hod.)

Koncert Kollárovci

11. október 2019 od 19:00 hod., Divadlo Actores, Rožňava
Kapela Kollárovci je originálnym zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu.

Jesenná výstava

13. október 2019 od 15:00 hod., Kultúrny Dom, Gemerská Hôrka
Samospráva obce Gemerská Hôrka, Hôrka s.r.o. a Občianske združenie Horkai zorganizuje Jesennú výstavu od 13. do 18. októbra 2019 v Kultúrnom dome v Gemerskej Hôrke.

Prednášky Hirax

23. október 2019 od 11:00 hod., Gemerská knižnica Pavla Dobšinského, Rožňava
Motivačná prednáška Pavla „Hiraxa“ Baričáka. Autor úspešných kníh s príchodom Šlabikára šťastia 5.: Psychický obor (kniha vychádza 8. 10. 2019, predobjednávky s možnosťou venovania a grátis knižného darčeka jedine cez HladoHlas sa vo svojej prednáške zameria na vzťahy (rozchod, neveru, žiarlenie, „prečo si človek priťahuje nedobrého partnera…), strachy, prítomný okamih, sebaprijatie, odpustenia sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenia sa s rodičmi, výchovu zameranú na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom, odbúrania depresívnych stavov, riešenia krízových situácií, zbavenia sa blokov a úzkostí z detstva.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie