Peter Simon Samospráva

Novozvolený primátor mesta Dobšiná: TOTO sú slová, ktoré adresuje obyvateľom

Zaujímavým výsledkom skončili voľby aj v meste Dobšiná neďaleko Rožňavy. Po oficiálnych výsledkoch sa novým primátorom stal hudobník a automobilový pretekár Ján Slovák.

Ilustračný obrázok k článku Novozvolený primátor mesta Dobšiná: TOTO sú slová, ktoré adresuje obyvateľom
Zdroj: Dnes24.sk

Novozvolený primátor mesta Dobšiná Ján Slovák (NEKA) zvíťazil nad svojím protikandidátom Karolom Horníkom (SMER-SD) o 440 platných hlasov. Nový primátor je hrdý, že sa podarilo uskutočniť v meste zmenu. Prečítajte si, čo adresuje Dobšinčanom.

„Vážení Dobšinčania, rodina, priatelia, známi, som hrdý na to, že sa nám podarilo uskutočniť zmenu. Ukázali sme, že tú hlavnú moc v našom meste majú v rukách samotní obyvatelia. Ďakujem vám za prejavenú dôveru a zároveň si uvedomujem obrovskú zodpovednosť, ktorú ponesiem toto volebné obdobie na svojich pleciach. Teší ma, že zvolený poslanecký zbor dáva predpoklad k výbornej spolupráci pre vás, občanov tohto mesta. Som presvedčený, že výsledkami práce presvedčíme aj tých, ktorí neboli naklonení k takejto zmene. Naklonení tejto zmene nebudú ani tí, ktorým vyhovoval stav aký bol, no žiaľ zmeny musia nastať aj na určitých pozíciách v meste, pretože nepredpokladám, že by sa podarilo presvedčiť niekoho kto robí niečo desaťročie a viac, aby to teraz robil ináč,“ hovorí Slovák.

„Čaká nás veľa práce, na ktorú sa teším. Budem pravdivo informovať občanov o každom dôležitom kroku v meste, o každom zámere, o každom projekte s tým, že občania budú mať možnosť sa k všetkému vyjadriť. Na túto informovanosť budem klásť obrovský dôraz, a vyžadovať ju aj od mestských spoločností. Nedá sa všetko uskutočniť zo dňa na deň, no som presvedčený, že všetko, čo odo mňa očakávate na základe mojich vyhlásení a článkov splním. Očakávam pomoc vás všetkých, občanov mesta, pretože len spoločnými silami bude Dobšiná hrdým mestom so všetkým, čo k tomu patrí,“ dodal primátor Dobšinej Ján Slovák.

Zdroj: mesto Dobšiná

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie