Ľubomír Hudačko Krimi

Na ceste sa stalo nešťastie: Čelná zrážka dvoch áut dopadla tragicky!

Veľmi smutná udalosť na ceste. Peugeot prešiel do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim vozidlom značky Renault. Čelná zrážka dvoch áut dopadla tragicky!

Ilustračný obrázok k článku Na ceste sa stalo nešťastie: Čelná zrážka dvoch áut dopadla tragicky!
Zdroj: Dnes24.sk

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu medzi obcou Muráň a Muránska Dlhá Lúka. Tá, žiaľ, dopadla tragicky.

„Vodič (43) motorového vozidla Peugeot 308 zo Šumiaca viedol vozidlo od obce Muráň, pričom v pravotočivej zákrute na mokrej vozovke z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s protiidúcim motorovým vozidlom Renault Lagúna, ktoré viedol vodič (28) z Muráňa. Spolujazdec (†31) na prednom sedadle vo vozidle Peugeot zo Šumiaca, utrpel smrteľné zranenie, spolujazdec (29) zo Šumiaca, ktorý sedel na zadnom sedadle utrpel ťažké zranenie,“ uviedla policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Obidvaja vodiči boli so zraneniami odvezení na ošetrenie. „U vodiča renaultu alkohol zistený nebol, vodičovi peugeotu bola na zistenie alkoholu odobratá krv,“ povedala. Hovorkyňa dodala, že polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia a do vyšetrovania bol pribratý aj znalec z odboru cestnej dopravy. „Škoda na vozidlách doposiaľ nebola vyčíslená,“ zakončila Faltániová.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie