Peter Simon Práca

Možno je to práca pre vás: Mesto vyhlásilo výberové konanie na takúto pozíciu...

Aktuálna informácia. Ak si hľadáte prácu, zbystrite pozornosť. Mesto Rožňava vyhlásilo výberové konanie na takúto pracovnú pozíciu...

Ilustračný obrázok k článku Možno je to práca pre vás: Mesto vyhlásilo výberové konanie na takúto pozíciu...
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Rožňava vyhlasuje výberové konanie na voľnú pracovnú pozíciu príslušníka mestskej polície. Kandidáti majú na posielanie prihlášok čas do 30. apríla 2019.

Mesto Rožňava vyhlásilo výberové konanie na obsadenie funkcie príslušník mestskej polície. Informuje o tom mesto na oficiálnom webe. Podmienkou prijatia žiadosti je splnenie kvalifikačných predpokladov a predloženie požadovaných dokladov. „Termín doručenia prihlášky je do 30. apríla 2019,“ píše sa na webe mesta.

K dispozícii je jedno pracovné miesto. Jedná sa o zamestnanie na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú. Predpokladaný nástup je 1. júna 2019.

Ako uvádza stránka mesta, podmienkami na prijatie uchádzača je úplné stredné vzdelanie, vek – starší ako 21 rokov, bezúhonnosť, telesná a duševná spôsobilosť na plnenie úloh mestskej polície, znalosť práce s PC, komunikatívne, organizačné schopnosti a ochota počúvať druhých, schopnosť vziať na seba zodpovednosť a osobné riziko, vodičský preukaz skupiny „B“, dobrá fyzická zdatnosť, zbrojný preukaz na skupinu „C“, znalosť platných právnych predpisov vzťahujúcich sa na činnosť MP (napr. zákon o obecnej polícii, zákon o priestupkoch, zákon o správnom konaní, zákon o slobodnom prístupe k informáciám).

Všetky požadované doklady a aj adresu, na ktorú ich treba poslať, nájdete na oficiálnom webe mesta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie