Radka Deckerová Futbal

Lipovník hostil prvého v tabuľke + TABUĽKA

V nedeľu proti sebe nastúpili hráči Lipovníka a Šace, ktorá okupuje prvé miesto v tabuľke.

V prvom polčase hrali hostia kombinačne lepšie ako domáci a vypracovali si množstvo šancí pri ktorých zachraňoval brankár Skokan. Domáci sa snažili o brejky nakoľko Vávra hral stopera a citeľne chýbal v ofenzíve. V prvom polčase sa hostia ujali vedenia ale prechodom Vávru v druhom polčase do útoku sa hra vyrovnala a domáci boli v útoku aktívnejší. Práve Vávra bol pri obidvoch góloch domácich. Prvý gól domácich dal Varga z pokutového kopu za faul brankára na prenikajúceho Vávru. Hostia sa neuspokojili s remízou a peknou strelou z diaľky sa opäť ujali vedenia. Domáci sa snažili o vyrovnanie so štandardnej situácie v posledných minútach Vávra hlavičkou od brvna skóroval a upravil tak stav na konečných 2:2. V závere ešte hostia v posledných sekundách pohrozili, ale nakoniec si domáci vybojovali aspoň bod.

text: Zoltán Breuer st.