Marek Šebeňa Hokej

Ladux oplatil hokejistom Pače poslednú prehru

Po dvoch vzájomných zápasoch mali obaja aktéri na konte po jednej výhre. V prvom Ladux zdolal Paču 5:1, v druhom zvíťazila Pača 3:2.

V ostatnom stretnutí mal navrch Ladux, ktorý vyhral už druhýkrát rozdielom triedy. V úvodnej tretine si Ladux vytvoril v prvých minútach dvojgólové vedenie. Pača síce dosiahla neskôr kontaktný gól, ale po prvej tretine si Ladux opäť vytvoril dvojgólový náskok. Podobne Ladux aj v druhej časti hry dvakrát skóroval, Pača znížila na 2:5, ale inkasovala šiesty gól. V záverečnej časti Ladux rýchlym gólom zvýšil na 7:2 a súper dokázal v samom závere už iba korigovať výsledok tretím gólom.

**Ladux – Pača 7:3 (3:1, 3:1, 1:1), G: G. Anna 3, E. Hlaváč 3, Mešťan – M. Bernár, M. Zagiba 2 **