KOMPLETNÝ PREHĽAD: Výsledky 3. kola Gemercupu

Prinášame vám výsledky 3. kola, tabuľku po treťom kole a poradie strelcov Gemercupu.

Radka Deckerová
Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: Výsledky 3. kola Gemercupu
Foto: Radka Deckerová

**VÝSLEDKY 3.kolo **

AS DREAM TEAM Rožňava – VÝPEKARI Nižná Slaná 7 : 7

Góly: Boroš 3, Kraga 3 + 1 vlastný, Fábián – Husár 3, Haviarik, Gelda, Šubovič

DRAČICE Betliar – FC ŽOCHARES Dobšiná 3 : 0 kont.

Neoprávnený štart hráča mimo súpisky za FC ŽOCHARES Dobšiná

BIEDNE STROJE Kr. Podhradie – Žiletky Rožňava 8 : 9

Góly: Kozák 3, Hajdúk 3, Lúkó 2 – Chochol 5, Gere P. 2, Benedik, Madarasz

FC GLADIATORS Rožňava – FC HOOLIGANS Rožňava 5 : 2

Góly: Jobbáď 2, Zatroch 2, Henriczy – Kušnier, Šimko

BLUES LIONS G. Poloma – LOS GALACTICOS Rožňava 5 : 11

Góly: Polyak 4, Rusznyak – Šikúr 9, Debnárik, Havko

Poradie strelcov po 3. kole

1. Gabriel ŠIKÚR 21 LOS GALACTICOS Rožňava
2. Roland FABIÁN 17 AS DREAM TEAM Rožňava
3. Milan KOZÁK 16 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
Matej CHOCHOL 16 ŽILETKY Rožňava
4. Tomáš HAJDÚK 13 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
5. Ján GELDA 12 VÝPEKARI Nižná Slaná
Pavol GERE 12 ŽILETKY Rožňava
6. Eugen POLYAK 10 BLUES LIONS Gemerská Poloma
7. Ivan ORAVEC 9 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
Roland MADARÁSZ 9 ŽILETKY Rožňava
Michal BOROŚ 9 AS DREAM TEAM Rožňava
8. Norbert LUKO 7 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
Attila GERGELY 7 FC HOOLIGANS Rožňava
9. Michal DORČÁK 5 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
Roland JOBBAĎ 5 FC GLADIATORS Rožňava
Adrián KRAGA 5 AS DREAM TEAM Rožňava
10. Roman KOVÁČ 4 FC GLADIATORS Rožňava
Matúš ZATROCH 4 FC GLADIATORS Rožňava
Peter HUSÁR 4 VÝPEKARI Nižná Slaná
11. Dominika TISZOVÁ 3 DRAČICE Betliar
Lukáš FAFRÁK 3 ŽILETKY Rožňava
Kristián ŠUBOVIČ 3 VÝPEKARI Nižná Slaná
Juraj HENRICZY 3 FC GLADIATORS Rožňava
12. Matúš ŠIPULA 2 FC ŽOCHARES Dobšiná
Dalibor BABIČ 2 FC GLADIATORS Rožňava
Jakub CHLADNÝ 2 FC HOOLIGANS Rožňava
Peter LORINCZ 2 FC HOOLIGANS Rožňava
Tomáš KUCHTA 2 VÝPEKARI Nižná Slaná
Miroslav SEMAN 2 VÝPEKARI Nižná Slan
Ivan BOŠELA 2 BIEDNE STROJE Krásnohorské Podhradie
Július BENEDIK 2 ŽILETKY Rožňava
Matúš DEBNÁRIK 2 LOS GALACTICOS Rožňava
13. HAVIARIK 1 VÝPEKARI Nižná Slaná
RUSZNYAK 1 BLUES LIONS G. Poloma
HAVKO 1 LOS GALACTICOS Rožňava
Martin HREBENÁR 1 FC ŽOCHARES Dobšiná
Branislav OLEXA 1 LOS GALACTICOS Rožňava
Jakub KUČERÁK 1 BLUES LIONS G. Poloma
Roman KUČERÁK 1 BLUES LIONS G. Poloma
Ján KOLESÁR 1 LOS GALACTICOS Rožňava
Brain HARABÍN 1 FC GLADIATORS Rožňava
Nela GOGOVÁ 1 DRAČICE Betliar
KUŠNIER Štefan 1 FC HOOLIGANS Rožňava
ŠIMKO 1 FC HOOLIGANS Rožňava
ŠEBAL 1

Vlastný gól
1. FC GLADIATORS Rožňava
1. DRAČICE Betliar
1. AS DREAM TEAM Rožňava

Foto: facebook.com

Zdroj: Dnes24.sk