Peter Simon Správy

Kompletné INFO o rožňavskom kupku na tento rok: K dispozícii aj ranné plávanie, FOTO

Vysoké teploty zasiahli aj Rožňavu a blízke okolie. Mnohí z vás sa už tešia len na jedno – kedy sa zrelaxujeme na slniečku či osviežime v bazénoch. Pozrite si kompletné informácie na tohtoročnú sezónu.

Ilustračný obrázok k článku Kompletné INFO o rožňavskom kupku na tento rok: K dispozícii aj ranné plávanie, FOTO
18
Galéria

Sezóna kúpalísk vypukne už onedlho. A ináč tomu nebude ani v našom meste. Slnečné lúče začínajú priostrovať a všetci sa tešíme len na jedno – kedy sa zrelaxujeme na slniečku či osviežime v bazénoch.

Otvára sa už onedlho

„Bazén za začína napúšťať začiatkom júna a voda by sa mala zohrievať týždeň, aby mala primeranú teplotu,“ informoval riaditeľ Technických služieb nášho mesta.

Pre plavcov je k dispozícii klasický 50 m dlhý bazén, ale aj detské bazény. Pozrite si v našej galérii momentky z kúpaliska, ktoré sme zhotovili minulý rok.

„Oznamujeme verejnosti, že dňa 22. júna 2019 (sobota) o 8:00 hod. zahájime ranným plávaním prevádzku Kúpaliska v Rožňave. Otvorené bude denne od 9:00 hod. do 19:00 hod., okrem pondelka. V pondelok otvárame od 12:00 hod. do 19:00 hod,“ uviedol Ladislav Dávid z Technických služieb mesta Rožňava.

Aj ranné plávanie

Ako spresnil, ranné plávanie bude v pracovných dňoch od 6:00 hod. do 8:00 hod. a v dňoch pracovného voľna a sviatok od 8:00 hod. do 9:00 hod.

Vstupné na kúpalisko v Rožňave v roku 2019:

  • celodenný vstup pre dospelých – 3,00 eur
  • celodenný vstup pre deti do 10 rokov – 1,50 eur
  • vstup dospelí po 17.00 hod. – 1,50 eur
  • vstup deti do 10 rokov po 17.00 hod. – 1,00 euro
  • ZŤP a deti do 3 rokov – vstup voľný

„Voda bude ohrievaná na 25 – 26 ˚C. Návštevníkom je k dispozícii za poplatok tenisový kurt, miniaturgolf, ruské kolky, požičiavanie lôpt, možnosť prenajatia lehátka za jedno euro na celý deň, úschovňa bicyklov za 0,40 eur na deň, šatne s možnosťou osprchovať sa v teplej vode a aj 3 bufety v prevádzke,“ upresňuje Dávid.

„Skokanská veža bude otvorená denne pre záujemcov od 15:00 hod. Okrem toho ponúkame možnosť zakúpenia mesačných permanentiek na celodenné vstupné, na ranné plávanie týždenné aj mesačné permanentky,“ informoval na záver Ladislav Dávid z Technických služieb mesta Rožňava.

Foto: ilustračné

Obrazom: Pozrite si momenty z kúpaliska v Rožňave
18
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie