Krimi

Kamionista napálil do čerpacej stanice v Rožňave: Policajti mu dali rovno fúkať, FOTO

Kuriózna nehoda v Rožňave. Vodič kamióna svoje vozidlo zaparkoval rovno do tankovacieho stojana. Na miesto ihneď vyrážali hasiči a policajti.

Ilustračný obrázok k článku Kamionista napálil  do čerpacej stanice v Rožňave: Policajti mu dali rovno fúkať, FOTO
4
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Košický kraj

Nehoda sa, podľa policajnej správy, stala v utorok podvečer.

„33-ročný muž z okr. Kežmarok viedol nákladné motorové vozidlo zn. Renault s pripojeným prívesom, pričom v úrovni odbočovacieho pruhu na čerpaciu stanicu v Rožňave zišiel s vozidlom mimo svojho smeru jazdy vpravo, následne vyšiel cez betónový obrubník na trávnatú plochu medzi štátnou cestou a čerpacou stanicou, kde ľavou stranou vozidla narazil do zvodidla, celým vozidlom prešiel cez trávnatú plochu smerom k tankovaciemu stojanu, kde v jeho tesnej blízkosti zastavil,“ informuje polícia na sociálnej sieti.

Ako doplnili, v zapätí sa s vozidlom opäť pohol smerom vpred a narazil prednou ľavou časťou vozidla do tankovacieho stojana.

„Bezprostredne po dopravnej nehode bol podrobený dychovej skúške s výsledkom 1,21 mg/l, čo po prepočte 2,52 promile. Vyšetrovateľ OR PZ Rožňava začal trestné stíhanie pre prečin ohrozovania pod vplyvom návykovej látky a v súčasnosti prebiehajú procesné úkony smerujúce k vzneseniu obvinenia,“ dodali na záver policajti.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Rožňavy a okolia.

Obrazom: Kamionista to neodhadol a napálil rovno do benzínky v Rožňave
4
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Košický kraj
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie