Radka Deckerová Basketbal

Choroba skosila už aj basketbalistky. Takmer každá hráčka na zápase bola chorá

Rožňavské basketbalistky odohrali ďaľší domáci zápas. Nestačili však na hráčky zo Starej Ľubovne a v oboch zápasoch prehrali. Stojí za tým aj ich boj s chorobou.

Ilustračný obrázok k článku Choroba skosila už aj basketbalistky. Takmer každá hráčka na zápase bola chorá
  1. zápas:

ROŽŇAVA – ST.ĽUBOVŇA (k) 52 : 72

2. zápas:

ROŽŇAVA – ST.ĽUBOVŇA (k) 44 : 90

Na zápas sme nastúpili v zlom zdravotnom stave, kedže skoro každá hráčka bola chorá a niektoré sa dostaviť ani nemohli. Ale nato, že sme neboli celkom fit, sa nám zo začiatku prvého zápasu celkom darilo. Bolo to veľmi vyrovnané. No, ale po polčase sa to obrátilo a vyhrávali s vyšším náskokom bodov. Nevzdávali sme sa a chceli sme vyhrať. To sa nám však nepodarilo a prvý zápas sme prehrali.

Druhý zápas začal veľmi ostro. Ešte sme sa nestihli ani spamätať a vyhrali prvú štvrtinu 4:16. Už sme vôbec nevládali. Pre to skončil druhý zapas tak ako skočnil. Už sme sa len snažili, aby nám nedali stovku. Chcela by som za celý tým poďakovať za výpomoc Paťke Kerekešovej, Kristínke Šimkovej a Paťke Hromjakovej.