Radka Deckerová Hokej

Juniori doniesli zo Sabinova body: Nasúkali im 5 gólov

Do Sabinova hokejisti cestovali s cieľom zvíťaziť a oplatiť im remízu z domáceho prostredia, kde nezvládli záver.

Ilustračný obrázok k článku Juniori doniesli zo Sabinova body: Nasúkali im 5 gólov

Mhk Sabinov – Hkm 98 Rožňava 1:5 (0:4,0:0,1:1)

Góly: Gazdík, Lukáč, Luca,Vanyo, Murza

Zostava: Fafrák – Griger, Šoltés, Gazdík, Benedik, Vanyo – Luca, Lukáč, Reway, Kollarik, Murza, Demeter

Po minulé zápasy sme mali slabšie úvodné tretiny, kde sme inkasovali rýchle góly. Dnes sme si v šatni povedali, že musíme hrať zodpovedne od prvej minúty a to sa nám aj podarilo. V úvode tretiny sme strelili rýchly gól , zodpovedne pristupovali k hráčom a do konca tretiny sa nám podarilo vsietiť ďalšie tri. Druhá tretina sa niesla v duchu množstva nepremenených šancí ,kde vynikali brankári svojimi zákrokmi ako na súperovej strane, tak aj na našej. V tretej tretine sa podarilo súperovi znížiť na rozdiel troch gólov, ale záver sme už zo svojich rúk nepustili a piatym gólom sme spečatili naše dnešné víťazstvo .

Za dnešný výsledok by som chcel poďakovať všetkým chlapcom, ktorý podali skvelý kolektívny výkon, ktorý dnes rozhodol a taktiež brankárovi, ktorý nás opäť svojimi zákrokmi podržal.

Najbližšie sa predstavíme 19.2. v utorok o 16:30 na domácom ľade proti Sabinovu a pevne verím, že sa nám konečne podarí zvíťaziť aj pred domácim publikom.

Zdroj: Maroš Gazdík